Bestia atakuje!

GF7800GTX.jpg

NVIDIA Corporation, światowy lider w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych, przedstawił procesor graficzny NVIDIA GeForce 7800 GTX, główny produkt z nowej linii procesorów graficznych NVIDIA GeForce.

Więcej informacji - PCLab

Ładne cacko dla maniaków gier komputerowych oraz osób z zapasem $ :wink:

Według mnie też jest rewelacyjny 8) Chyba najlepszy na jakiego dotąd się natknołem 8)

Taa kupie sobie za 50 lat :D, ładne :P, a ile będzie kosztować?

Cena sugerowana to 599 USD (w Polsce zapewne nie mniej niż 2700 zł ) :?

o jaaa… ladne cacko poprosze o to Mojego TAtusia . Powiem mu ze moi koledzy juz ja maja i on na to pojdzie :smiley:

:smiley:

czy ja wiem czy to tak duzo poczekamy troche a cena na epwno ulegnie zmniejszeniu :slight_smile:

To mówi samo za siebie :smiley: Ale i tak to jest postęp :lol:

Jak narazie to chyba tylko bogatsi gracze (bo to chyba za mocna karta do samego netu itp.) mogą sobie na nią pozwolić. Ale napewno nie długo cena pójdzie w dół 8)

alez kobyłka :lol: skad tu wziac kase :shock: :smiley:

No właśnie… to jest pytanie które zadaje sobie codziennie około 70% Polaków :lol:

BTW karta :arrow: marzenie :slight_smile:

A może by tak nerkę sprzedać? :x

Taka karta w układzie SLI - marzenie graczy i grafików (i elektrowni, ile by to produ ciągnęło :smiley: )

racja z jedna tez mozna zyć…

apropo nerki , ile mozna za nią dostać ? 8)

to znalazlem na stronie focusa ale wiesz to jest z zycia wziete :smiley:

za pare lat będzie tansza :smiley:

Zapraszam tutaj po wiecej inforamcji na temat karty

ja tam z mojej karty jestem bardzo dumny i nie mam poki co zamiaru jej zmieniac. Troche czasu minie zanim sie zestarzaje :wink: