BESTplayer klatkuje film przy napisach

witam mam problem z BESTplayerem a mianowicie gdy mam film z napisami to wtedy gdy są napisy wyświetlane to zaczyna mi film klatkować się a nie odtwarzać normalnie, problem mam od nie dawna pojawił sie sam od siebie bo nic nowego nie doinstalowywałem… proszę o pomoc;)

Best Player Raus, zainstaluj kodeki raus, zainstaluj K-lite Codecs Pack i odtwarzaj po odpowiednim skonfigurowaniu w WMP. :slight_smile:

A może to z tym filmem coś jest nie tak ?

Ja sam używam BestPlayera i nigdy się z czymś takim nie spotkałem :wink:

Właśnie zasadnicze pytanie. :wink:

Źródło filmu?

każdy format hd, divixy avi i inne… mm a źródło płyta dvd, film ściągnięty ogólnie mówiąc każdy film jaki włączę z napisami to tak mam… tez mnie to dziwi bo do tej pory tak nie miałem a kodeki k-litle używam…

Spróbuj w WMP.

w WMP nie mam takiego problemu tylko w BESTPleyerze do którego się przyzwyczaiłem ;/

O reinstall bedzie trudno, bo Best Playera sie nie instaluje, wywal, przeczysc CCLeanerem i “zainstaluj” na nowo. :slight_smile:

mm no niestety nic to nie dało…

schopen1500 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

już poprawione

Moją jedyną radą jest przesiadka na Sub-Edit Player. Prosty w obsłudze, bez zbędnych przycisków, darmowy. Posiada również funkcję pozwalające dostosować parametry obrazu i napisów do swoich potrzeb.

Link: http://www.dobreprogramy.pl/SubEditPlay … 12488.html