Beta tester Vienny

Cześć, jestem nowy na tym forum. Chciałbym się od Was dowiedzieć jak zostać beta testerem systemu Windows Vienna. Czekam na odpowiedzi :slight_smile: .

narazie Windows “vienna” (podobno nosi już inną nazwę) jest w bardzo, bardzo, bardzo wczesnej fazie przygotowywania jeżeli w ogóle microsoft rozpoczął nad nim pracę. Z tym pytaniem musisz poczekać jeszcze z pół roku :d

Na razie to tylko plany są. Testerów nie przyjmują. Jak się trochę rozkręci to tak :wink: .(Jak się myle to poprawić)

Dzięki!, poczekam

Jeśli wypuszczą publiczne bety, tak jak to było w przypadku Visty każdy będzie mógł zostać betatesterem.

Albo jeszcze dłużej.

Kolejne bardzo mądre posunięcie MS

Wypuścili na rynek jeszcze nie ze za bardzo dopracowaną Vistę a już zapowiadają premierę kolejnego systemu. Zaiste ciekawe 8)

I Ludzie kupią Viste, dostaną parę poprawek i wyjdzie kolejny windows i ludzie znów … Zamiast zrobić 1 system i go ulepszać to ci robią nowego od nowa ;/

Osiołeczek

kasa nie 8)

małketing :]

zainste Ciekawe jest twoje stwierdzenie, skoro XP też nie był dorobiony, kiedy wychodził na rtnek, było jeszcze więcej problemów z xpkiem wtedy niż z vistą dzisiaj

Tak ale tydzień po premierze nikt nie zapowiadał wydania nowego systemu.

ale co Ci z zapowiedzi, jak windows 7 będą robili znowu z 5 lat, tak jak vista miała już być kiedy, a wyszła ponad 5 lat po xp, z windows 7 zapewne bedzie tak samo :smiley:

poza tym ta nazwa systemu do bani, mogli zostać przy viennie

Nikt nie zapowiadał, ale to było wiadome. Microsoft tworzy systemy w ten sposób, że przed wydaniem jednego (w czasie wydawania bet) inny zespół zaczyna tworzyć nowy.

Chodzi ci o Vistę? Czemu do bani? XP-doświadczenie, Vista-perspektywa, ciekawe jak nazwą Viennę :slight_smile:

a z linuxem to może jest inaczej? :smiley:

Poza tym, windows vista to osatatni system z rodziny windows, może oczywiście wyjść coś co “zmieni” viste, ale nie liczyłbym że to będzie własnie ‘nowy’ windows…

Nie, piszemy o viennie, a nowa jego nazwa to windows 7

Ubuntu 7 ;d

Nie doczytałem tojego postu. A nazwa rzeczywiście beznadziejna :slight_smile:

Windows 7?

Coś mi tu podśmierduje OS X…

Czyżby COPY from Apple? O.o

Ugh…

Czytałem kiedyś ze ten system będzie tworzony od zera i będzie miał całkowicie inną “budowe”…

Chciałbym aby kiedyś Windowsy (czy jak to sie tam kiedyś bedzie zwało) działały tak samo jak OS X - ale to nie możliwe…

To już trzecia nazwa tego systemu. Na początku był Blackcomb, potem Vienna, a teraz Windows 7. Ale to chyba oznaczenie cyfrowe bo Windows 2000 to był 5.0, XP chyba 5.1, Vista - 6, a Vienna to będzie 7.0.

A projetc Fiji jeż taki był i czy to nie była kolejna nazwa 7