Bez aktualizacji

(system) #1

Nie mogę aktualizować baz Ad Aware.Wcześniej miałem Ad Aware SE personal.Ale jak nie mogłem aktualizować z poziomu programu to wyrzuciłem.Teraz mam wersję Ad aware 2008 Pro v.7.1.0.11 i też nie mogę pobrać aktualizacji baz.(choć ma ustawione na "AUTOM..."to nie pobiera sam.A jak ręcznie próbuję to jest komunikat "No connection to download server.....

....Check internet connection.Starsza wersja podawała komunikat "Błąd pobierania aktualizacji".Starszy miał w ustawieniach port 8080.Ten nowszy ma w ustawieniach port 1234.Jak właściwie powinienem skonfigurować Ad Aware by pobierał aktualizacja baz.Teraz korzystam z internetu przez modem Hsdpa(komórkowy).Jak to dziadostwo skonfigurować by się łączył z serwerami Lavasoft??

(Michalm92) #2

Zapraszam do działu Bezpieczeństwo i logi hijack this, ja tak miałem jak był syf na kompie też nic nie chialo sie aktualizowac oprogramowanie zabezpieczające ściągnij combo fix i wklej logi.

(Agatonster) #3

mysteryx1 ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif