Bezpieczeństwo systemów windows


(Jarbis68) #1

Witam serdecznie , płeć brzydką i piękną, małe i grube panie, garbate, nawet te wredne kobietki witam serdecznie !

Długi wstęp , bo to mój debiut tu.

Pytanie jest natury zasadniczej. Czy systemy windows potrzebują dodatkowego oprogramowania zapewniającego bezpieczeństwo i komfort pracy?

Myślę tu o oczyszczaniu dysku za śmieci, różnych wirtualnych "złodziejach" , które są "załatwiane" przez programy np. search and destroy .

Pytam dlatego, bo instalowanie tego typu oprogramowania jest już zaśmiecaniem systemu. Na laptopie świeżo kupionym z systemem W7 , czyli najnowszym, od razu korzystam z oprogramowania dodatkowego mającego na celu oczyszczanie ze śmieci, spywaru, itp. Sorki za błędy w pisowni angielskiej, ale cóż.... [-o<

Życie lekkie nie jest.

Korzystam z programu darmowego Advanced System Care tylko dlatego, bo na XP zauważyłem znaczącą poprawę w działaniu systemu, który z czasem zaczyna coraz wolniej działać. Czy najnowsze produkty typu Windows7 także tego wymagają , bo, jak widzę, procesy tego oprogramowania obciążają znacznie procesor.

Gorąco pozdrawiam małych i dużych i życzę , co by zawsze cieszyli się ze słońca i drzew, co wokół ludzi rosną

jarrro58


(stalesz) #2

Załóz sobie bloga,tam będziesz mógł się wypisać do woli i z wrodzonym dowcipem.To nie znaczy,że userzy DP są zatwardziałymi ponurakami.Do rzeczy kolego ....Potrzebują dodatkowych programów,stosowanych z umiarem.


(Kpc21) #3

Ja radzę instalację przynajmniej programu antywirusowego. Bo zaporę i program antyspyware Windows 7 już w sobie ma (co prawda te systemowe nie są najlepsze, ale da radę).


(Jarbis68) #4

Serdeczne dzięki,pozdrawiam

jarrro68