Bezpłatne konto bankowe

Jakis czas temu szukałem bezpłatnego konta bankowego i jedyne co znalazłem to mbank i inteligo pod warunkiem posiadania 100 zł w saldzie.

Ostatnio przejrzałem tablele opłat i prowizji bzwbk.

Jest tam konto: konto24.pl

poznizej daje screena z regulamninu.

Mam pytanie do was czy moze ktos posiada tam konto i czy rzeczywiscie jest ono bez zadnych opłat?

http://images12.fotosik.pl/1/a854b32d7bf4a25d.jpg

Mam konto w mBanku i inteligo i z tego co wiem nie trzeba posiadać 100zł w saldzie. Bardziej zadowolony jestem z konta w mBanku (równiez bez zadnych opłat)

witam.

rowniez przylaczam sie do pytania.

A czy zeby posiadac konto w mBanku to musi byc co miesieczny przyrost na konto.Jak to wyglada,nigdy sie tym nie interesowalem ale nonto bym se zalozyl.(Mam 17lat)

Zacznijcie od wyszukiwarki - o tym problemie, było już kilka tematów na forum. To raz, dwa - wystarczy poczytać regulamin na stronach banków - wszystko jest ładnie opisane.

Jak masz 17 lat to w mBanku jest konto izzy i nie musisz mieć żadnego miesięcznego przyrostu. Nie płaci sie też za konto ani za kartę. Jedyne za co płacisz to przelewy zewnętrzne (do mBanku sa za free).

http://www.mbank.com.pl/oferta/rachunki/izzy/index.html

Również polecam mBank. Dostaje się również kartę bankomatową(można tez płacić w kasach) za free 8)

Lecz gdy wszedłem kiedyś na konto zobaczyłem że miesięcznie zabierają ok 1,70 :stuck_out_tongue:

W odpowiedzi napisali, że jest to ubezpieczenie za kartę, więc jeśli weźmiesz kartę i nie będziesz trzymał na niej wielkiej ilości pieniędzy, to wystarczy telefon do infolini, i zrezygnowanie z ubezpieczenia.

Mi nic nie zabierają z konta. Nie płace żadnego ubezpieczenia :slight_smile:

A masz podpiętą do konta kartę bankomatową? :slight_smile:

Dziwna sprawa ja mam kartę podpiętą do konta izzy (chociaż mam skończone 21 lat :D) co miesiąc na karcie około 300zł i też mi nic nie zabierają.

Oczywiście że tak

A to pech!

Czemu to akurat ja straciłem 3,40zł :frowning:

Zadzwoń do nich i zapytaj z jakiej to racji zapłaciłeś.