Bezpłatny program do faktur z opcją tworzenia deklaracji VAT

witam, za niedługo będę rozpoczynać jednoosobową działalność gospodarczą i obecnie poszukuje fajnego programu do wystawiania faktur, wystarczy mi możliwość wystawienia faktury, faktury korekty, nie duża kartoteka towarów i kontrahentów. chciałabym bardzo aby w program były wprowadzane faktury zakupu a później program sam wyliczał by i tworzył deklaracje vat ( spotkałam się z czymś takim ucząc się księgowości na programach z pakietu INSERT)

insert jest dla mnie zbyt drogi i nie potrzebuje aż tak rozbudowanego programu.

szukałam tanich programów tego typu jednak w żadnym z tych bezpłatnych nie znalazłam opcji do tworzenia deklaracji VAT7

jeśli znacie tego typu program bardzo proszę o pomoc

pozdrawiam was serdecznie

Za darmo na bank nie znajdziesz softu o takich wymaganiach.

Coś o tym wiem, bo sam mam działalność :slight_smile:

Jeśli będzie miał f-r etc to nie będzie kartoteki materiałów/towarów, jak będzie miał małą kartotekę, to na bank nie będzie deklaracji VAT ani PIT.

Ja kupiłem Program Faktura VAT iBiznes - Profesjonalna z Firmateca i jestem w 99% zadowolony.

Witam.

Zainteresuj się stronką www.ifirma.pl.

Od roku prowadzę działalność i korzystam właśnie z tego. Dzięki temu że działa on-line mam dostęp do faktur i wszystkich potrzebnych informacji wszędzie gdzie tylko tego potrzebuję.

Zapomniałeś dodać ile to kosztuje co m-c. A to jest bardzo ważna kwestia w momencie gdy zaczynasz działalność.

Alternatywą dla ifirma jest też Superksięgowa (http://superksiegowa.pl/) Samo fakturowanie jest darmowe, a najwyższy pakiet kosztuje chyba 100 zł i w to wliczona jest obsługa przez biuro rachunkowe… . :smiley:

jak już jesteśmy przy programach online to jest jeszcze szybka faktura. W zależności od wersji jaką potrzebujesz możesz wykonywać wszystkie operacje związane z fakturami i nie tylko (amortyzacja, KPiR, kilometrówka, ŚT).