Bezpłatny serwer w OVH - czy coś wart?


(Tomasz185) #1

Witam,

ovh.pl do każdej zakupionej domeny dodaje bezpłatnie serwer Start1M : http://www.ovh.pl/produkty/start1m.xml. Jestem początkujący, więc pytam czy serwer ten jest cokolwiek wart? Przestrzeń dyskowa 1MB - to nie napawa optymizmem, natomiast chcę zarejestrować domenę.pl i potrzebuje do tego jakiegoś serwera - stronka będzie na skrypcie php fusion, raczej nie spodziewam się wielkiego zainteresowania stroną, więc czy taki serwer jaki dają w ovh mi wystarczy? Czy raczej nie nadaje się nawet na nieskomplikowaną stronę? Ewentualnie może coś polecicie ? Z góry dziękuję i pozdrawiam.


(G Blazej) #2

Przestrzeń dyskowa 1MB mówi samo za siebie. Na tym php fusion nie zmieścisz. Może yoyo albo cba? Chociaż nie wiem jak tam wszystko działa.


(Tomasz185) #3

Raczej yoyo i tym podobne odpadają, bo nie chce mieć końcówki strony .yoyo czy inne cba. Ewentualnie jeszcze jest płatny serwer: http://www.ovh.pl/produkty/start1g.xml - może ten już prędzej ?


(G Blazej) #4

Tak. Na tym spokojnie wejdzie PHP Fusion i jeszcze dużo zostanie na inne pliki. No chyba że robisz konkurencje dobrym programom :smiley: