Bezprzewodowa solidna mysz [80zł]

Witam.

Zdecydowałem się na zmianę myszki. Można raczej powiedzieć, że zostałem do tego zmuszony.

Ta, którą teraz używam (Microsoft Explorer Mini Mouse) jest już zbyt “zużyta”, żeby dalej z niej korzystać.

Czytając bloga DP w komentarzach kilku użytkowników poleciło Logitech Vx Nano.

I teraz nasuwa mi się na myśl kilka pytań:

Jak działa scroll? Zależy mi na tym, aby dobrze było czuć przeskok przy przewijaniu. (Lubię czasami zagrać w jakieś FPSy, a scroll w EMM nie nadaje się do zmiany broni).

Czy przyciski po jakimś czasie nie wyrobią się?

Ślizgacze nie odkleją się? (Pół roku - rok?)

Mój budżet to 80zł + przesyłka.

Może polecacie jakąś inna myszkę?

Polecam zdecydowanie Vx Nano. Sam używam jej od jakiegoś czasu scroll działa dobrze i posiada dość wyraźny przeskok przy przewijaniu także do gier powinien się nadać:) Ślizgacze się nie odklejają i przyciski się nie wyrabiają (przynajmniej ja się z tym nie spotkałem, a w pracy posiadamy kilka sztuk tejże myszki).

ja od jakiegoś czasu używam myszki z mediatechu - mt1072 jest wygodna, nawet dobrze się sprawuje i ma dodatkowe przyciski co dla mnie jest bardzo ważne, co do skrolla to chodzi normalnie, czuć przeskok, ale nie jest to jakoś specjalnie zauważalne, albo ja nie zwracam na to uwagi

Mysz jest świetna w porównaniu do poprzedniej.

Muszę jeszcze trochę się do niej przyzwyczaić.

Dzięki za pomoc.

Rynek mysz jest już tak zapełniony że płacąc około 100zł płacisz tak naprawde 80zł za znaczek firmowy a reszte za produkt, dobra mysz to koszt 20zł, chińczyk to zrobi za 30groszy, myślę że nawet o wiele mniej bo myszka to kawałek plastiku i płytka scalona która jest powielana w fabryce w milionach sztuk. Tak jak mówię kwestia jaki namaluje znaczek, a pozostałość ceny to marże pośredników i cła. Jak byłem młodszy to też się fascynowałem nowoczesnymi myszkami i płaciłem po 100zł specjalnie żeby mieć skilla w grze. To było żałosne i teraz to rozumiem dlatego używam myszki za 18zł i nie widzę żadnej różnicy, na pewno już nigdy nie wydam na produkt jakim jest myszka - więcej niż 20zł. A tej używam już 3 lata. MODECOM

http://pcstore.pl/9-24-thickbox/mysz-modecom-mc-m4.jpg

Widzę, że niedokładnie przeczytałeś to co napisałem.

Mysz miała być bezprzewodowa.

Do tego różnica między tymi za 20-50 zł jest bardzo duża. Miałem 4 takie myszki, nie licząc tych których miała/ma rodzina i dziękuje. Wole wydać więcej i cieszyć się jakością, a nie jakimś bublem.

Hmm no to nie wiem co ty robisz z tymi myszkami, jak dla mnie moze wytrzymac do 10lat spokojnie, a korzystam z komputera minimum 3h dziennie

Myszki działają tyle, że nie tak jak ja chce. Czasami coś się wyrobi (przyciski, scroll) i już myszka nie jest do użytku.

miałem A4tech i mi scroll padł po 3 latach bo grałem w CS’a, lecz jak zacząłem grać tylko na BH serwerze to mi scroll padł bo tam naciskasz scrolla co 1,2 sekundy ;] ale teraz gram w starcraft 2 i myszka za 18zł starcza, bezprzewodowe miałem dwie ale są beznadziejne, nie ma jak kabel