Bezprzewodowe kino domowe

Witam, mam nietypową sprawę.

Dostałęm polecanie aby znaleść do sali konferencyjnej (gdzie beda prowadzone prezentacje głownie), głośniki bezprzewodowe do 1500 zł.

Zupełnie się na tym nie znam, z tego co sie tylko dowiedziałem to jest coś takiego że głośniki tylnie są bezprzewodowe (ale tu moje pytanie, je podłącza się do prądu?, a strumien dzwięku idzie bez przewodowo, czy jedno i drugie i trzeba wpychać w nie baterie?)

Drugie pytanie, do takich głośników potrzebny jest wzmacniacz?

jedyne co znalazłem to taki zestaw http://www.sony.pl/product/hch-systems- … nicalSpecs

Tyle że on jest z blurayem - domyślam się ze uradzenie gdzie jest wbudowany blueray jest jednocześnie wzmacniaczem? , z tym że blureray mi wogole niepotrzebny, wogole mi odtwaracz niepotrzebny bo głosniki mają być podłączone do komputera czyli wchodzi tylko opcja aux.

Może ktoś z was ma coś takiego w domu, albo chociaż wie po jakich firmach szukać? bede wdzięczny za linki.

Od razu mowie

“-tak wiem że przewodowe były by lepsze, nie ja to wymyśliłem i nie moge tego zmienić”

Soul1988 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go popełniając błędy ortograficzne. Proszę więc o poprawienie wszystkich swoich postów w tym temacie pod kątem błędów ortograficznych, przy użyciu przycisku zmien.gif

Ale namieszałeś. Blu-ray to jest typ płyty. Głośniki bezprzewodowe działają w technologii Bluetooth lub Wireless. Wpisz w Google hasło: głośniki bezprzewodowe a zobaczysz ile jest na ten temat.