Bezprzewodowy internet - jest połączenie - brak internetu

Cześć. Chciałem się połączyć z internetem bezprzewodowo przez wireless. Mój laptop to HP DV6920EA. Używam aplikacji HP Wireless Assistant. Robię to tak: Panel Sterowania>Opcje Internetowe>zakładka: Połączenia>Ustawienia. W oknie “jak chcesz się łączyć?” klikam na “Bezprzewodowa”. Następnie wybieram sieć, aktualnie ma połowę sygnału) i klikam Połącz. Ukazuje się napis "Pomyślnie połączono … ) Biorę “dalej” i trwa testowanie. Po chwili pojawia się “Masz połączenie z Internetem” i klikam Przeglądaj Internet teraz. Uruchamia się Internet Explorer, ale program nie wyświetla żadnej strony. Co robić?

po pierwsze od kogo masz internet? jeżeli posiadasz usługodawce radiowego to on powinien podać Ci adres IP który powinieneś wpisać na karte sieciową

Wyszukało mi kilka sieci automatycznie.

Twój dostawca internetu powinien podać sposób połączenia z siecią. Każda sieć jest, powinna być zabezpieczona przed nieautoryzowanym połączeniem, może to być szyfrowanie WEP, PPPoE - należy podać Login + Hasło, może to być stały IP lub MAC. Nie sądzę abyś próbował się podłączyć " na dziko " komuś do sieci.

Napisz coś więcej o problemie.

Już jest ok. :slight_smile: Byłem u dostawcy i już działa.