Bezprzewodowy internet?

Zamierzam kupic laptoba i chciał bym mieć internet bezprzewodowy . Ale jednak niewiem która oferta jest najlepsza (chodzi mi oczywiście o siec bezprzewodowa) prosze o pomoc! !!

według mnie neostarda

Jak do laptopa to chyba najlepsze bedzie iPLUS albo BLUECONNECT ale podobno nie najlepiej chodzi w mniejszych miejscowosciach.

iplusa nie polecam, przychodzi co do czego to przepustowosc jest bardzo marna… blueconnecta nie miałem…

AZPR : zależy w jakiej miejscowości… w Warszawie będzie chodzić aż miło… :stuck_out_tongue:

ale na dalszą wycieczkę z laptopem się nie zanosi ;]

fakt 8)

Nie wiem jak iplus, ale blueconect jest do bani, w centrum wrocławia (w siedzibie ery) chodzil (wlasciwie sie czołgal) tak wolno, że zwykly modem jest chyba szybszy :stuck_out_tongue:

W Poznaniu blueconnect calkiem calkiem chodzi wiem to od siostry ktora go uzywa :slight_smile:

ja mimo iz sam posiadam niue polecam neostraday gdyby nie niskie ceny wogole malbym inny internet!!

neostrada ma niskie ceny? Bo pęknę ze śmiechu.

Multimedia Polska i UPC ==>net od nich już można nazwać tanim jak na polskie normy.

aju pamietaj ze UPC nie wszedzie mozna miec… juz o jakosci transferow nie wspomne :wink: pozatym chyba nie ma w UPC przezprewodowego internetu…