Bezprzewodowy pad do Xbox 360 (pytanie)

Witam,

mam pytanie odnośne do bezprzewodowego pada do Xbox-a 360 mianowicie chodzi że czytałem że pad na bateriach AA działą 30 godzin :frowning: czy potem będzie trzeba zmienić baterie? czy jakoś się go ładuję a jeśli przestanie działać z powodu słabych baterii w trakcie gry można go jakoś podłączyć i grać dalej? Pad ten nie zacina się tzn. przewywa sygnał Pad-konsola? Pamiętam jak miałem myszkę bezprzewodową to co jakiś czas przerywało co było wkurzające ;/

I drugie pytanie: Jak działa to jeśli będą grały dwie osoby na raz z padami bezprzewodowymi ? mają one inną ilość Mhz czy co? żeby konsolka"czytała" jednego i drugiego nie myląc ich?

Ostatnie pytanie: KRZYŻAK! jak wiadomo jest KIEPSKI niestety i raczej w VF5 czy już nie długo w TEKKEN 6 na nim nie pogram. Istnieje jakiś inny pad na xbox-a z lepszym,dobrym krzyżakiem?

Dzięki za info

xbox obsługuje max 4pady, sam mam 2 bezprzewodowe i bez problemu gra sie na nich we dwóch a co do ich działania to nie ma żadnego opóźnienia nic się nie zacina :wink: t

Akku lub baterie działają do ostatniej chwili, choć sygnalizują mruganiem diody że są słabe. Jak padną całkowicie, pad odłącza się (komunikat na ekranie), po włożeniu nowego zasilania znów wszystko wraca do normy.

Pady działają na osobnych kanałach, trzeba dodatkowy pad “zarejestrować” w konsoli przy pierwszym jego podłączeniu. Potem już wszystko hula nawet po zmianie baterii (konsola pamięta kanał)