Bezprzwodowa klawiatura VAKOSS - Słaby sygnał

Witam. Jestem posiadaczem klawiatury VAKOSS. Mój problem polega na tym, iż nie zawsze reagują klawisze (chyba słaby sygnał).

Po prostu gram se w gierke normalnie, wszystko ok. Chodze na WASD. I nagle klikam W - Nic. A - Nic. S - Nic po prsotu prawdopodobnie nie dochodzi sygnał. Czy zainstalowanie sterowników pomogłoby? Jeżeli nie - co jeszcze moge zrobić? Naprawdę. Bardzo mi to przeszkadza… Z góry dziękuję za pomoc…

Zainstaluj oprogramowanie+ sterowniki do klawiatury one pozwola ci kontrolowac dodatkowe funkcje ktore zapewne sa dostepne w tym zestawie ORAZ zmien baterie, zobacz czy na innych bateriach problem sie powtarza bo bardzo mozliwe ze baterie poprostu maja dosyc, prawdopodobnie przelezaly w pudle z kilka lat i maja juz dosc

Baterie są nowe, ze sklepu. Na każdych bateriach tak samo - słaby sygnał. A co do tych sterownikow. Mogłbyś dać jakiegoś linka? No normalnie całe google przeleciałem i nic :confused:

http://www.vakoss.net/ to jest stronka producenta :slight_smile:

pozdrawiam

Dzięki. Ale nie będą potrzebne sterowniki. Widocznie wyszło na to, że Antena od WiFi zakłucała sygnał. Przełożyłem nadajnik do portu USB z przodu obudowy i jest git. Dzięki za pomoc