BFG tech gwarancja, realizacja, gdzie?

(Pinio150) #1

Witam serdecznie, posiadam kartę graficzną BFG tech 8800 GTX karta jest na gwarancji i ostatnio mi się wyłączyła i nie emituję obrazu. Jak ja zareklamować, gdzie jest najbliższa placówka tej firmy w której można zareklamować kupiony przedmiot? :lol:

(Kuczkowiak) #2

A na karcie gwarancyjnej nie ma żadnej pieczątki z adresem , nazwą lub telefonem firmy?

Gdzie kupowałeś tą kartę?

(Rmk) #3

Na karcie gwarancyjnej powinno być podane czy gwarancję realizuje sklep, serwis wskazany przez producenta czy sam producent. Dodatkowo aby karta została przyjęta musi być spełnione:

1. Nie mechaniczne uszkodzenie.

2. Karta + całe wyposażenie które było w pudełku + oryginale pudełko.

3. Faktura Vat jako dowód zakupu (Uwaga paragony czasem nie są uznawane !)

4. Wypełniona karta Gwarancyjna.

(Kuczkowiak) #4

To wcale nie jest wymóg.

Oryginalne pudełko tylko zapewnia to że jeżeli w trakcie transportu uległa by zawartość uszkodzeniu to gwarant nie ma podstaw do zwrócenia wadliwego sprzętu na podstawie złego zabezpieczenia zawartości.

A niby czemu?

Po co osobie fizycznej faktura vat?

(Fokal) #5

Po tym jak BFG upadło pewnie będzie problem z gwarancją. http://www.purepc.pl/sprzet_pc/karty_gr ... _gwarancja

(Pinio150) #6

ok, no dobra, mam adres sklepu, ale ten sklep ogłosił upadłość, nie ma go już. dlatego pytam się o oficjalny punkt BFG tech, gdzie mozna oddać sprzęt na gwarancje. W polsce nie mają z tego co wiem punktu, najbliższy punkt jest chyba w Niemczech tak?

(Kuczkowiak) #7

''Chyba'' to już nie masz co liczyć na gwarancje.

(Michal Kolatek) #8

Nie ma żadnego wsparcia od BFG, na in4 był o tym news:

http://www.in4.pl/komentarze_BFG_zbankr ... ,21523.htm

(Rmk) #9

A jaki to sklep ? bo może mają swoje przedstawicielstwo w innym mieście lub ścigaj właściciela.

(Pinio150) #10

nie to nie była sieć typu komputronik tylko prywatny sklepik komputerowy kogoś tam z własną nazwą. czytałem, że BFG tech mimo to że przestaje produkować karty, wynosi się z segmentu kart graficznych to gwarancje będzie realizować aż do wyczerpania. takie oficjalne oświadczenia czytałem.