BFG tech gwarancja, realizacja, gdzie?

Witam serdecznie, posiadam kartę graficzną BFG tech 8800 GTX karta jest na gwarancji i ostatnio mi się wyłączyła i nie emituję obrazu. Jak ja zareklamować, gdzie jest najbliższa placówka tej firmy w której można zareklamować kupiony przedmiot? :lol:

A na karcie gwarancyjnej nie ma żadnej pieczątki z adresem , nazwą lub telefonem firmy?

Gdzie kupowałeś tą kartę?

Na karcie gwarancyjnej powinno być podane czy gwarancję realizuje sklep, serwis wskazany przez producenta czy sam producent. Dodatkowo aby karta została przyjęta musi być spełnione:

  1. Nie mechaniczne uszkodzenie.

  2. Karta + całe wyposażenie które było w pudełku + oryginale pudełko.

  3. Faktura Vat jako dowód zakupu (Uwaga paragony czasem nie są uznawane !)

  4. Wypełniona karta Gwarancyjna.

To wcale nie jest wymóg.

Oryginalne pudełko tylko zapewnia to że jeżeli w trakcie transportu uległa by zawartość uszkodzeniu to gwarant nie ma podstaw do zwrócenia wadliwego sprzętu na podstawie złego zabezpieczenia zawartości.

A niby czemu?

Po co osobie fizycznej faktura vat?

Po tym jak BFG upadło pewnie będzie problem z gwarancją. http://www.purepc.pl/sprzet_pc/karty_gr … _gwarancja

ok, no dobra, mam adres sklepu, ale ten sklep ogłosił upadłość, nie ma go już. dlatego pytam się o oficjalny punkt BFG tech, gdzie mozna oddać sprzęt na gwarancje. W polsce nie mają z tego co wiem punktu, najbliższy punkt jest chyba w Niemczech tak?

‘‘Chyba’’ to już nie masz co liczyć na gwarancje.

Nie ma żadnego wsparcia od BFG, na in4 był o tym news:

http://www.in4.pl/komentarze_BFG_zbankr … ,21523.htm

A jaki to sklep ? bo może mają swoje przedstawicielstwo w innym mieście lub ścigaj właściciela.

nie to nie była sieć typu komputronik tylko prywatny sklepik komputerowy kogoś tam z własną nazwą. czytałem, że BFG tech mimo to że przestaje produkować karty, wynosi się z segmentu kart graficznych to gwarancje będzie realizować aż do wyczerpania. takie oficjalne oświadczenia czytałem.