Biały ekran i brzęczenie podczas grania około 20 min

Witam mam taki problem ze gdy gram w fife 15 to po 20 minutach około  ekran robi sie biały i dziwny dzwięk z słuchawek problem nie występuje codziennie 

Co do dźwięku polecam Windows Recorvery czy jakoś tak (zresetowałem cały system i hula).

Problem występuje tylko w FIFA15 jak tak to spróbuj innych sterów nie zawsze najnowsze znaczy najlepsze. Podejrzewam jakiegoś wirusa częściowo usunięty Weelsof podobnie się zachowywał. Nie wiem czy po tym białym ekranie masz jakiś blue screen czy komputer reaguje czy tylko reset pomaga? Ewentualnie karta się przegrzewa sprawdź temp. w stresie.

chciałem jeszcze wspomnieć gdy ekran robi sie biały wyświetla sie no video input, komputer nie zawiesza sie wystarczy ze wyłącze  fifa.exe w menedżer urządzeń  są momenty gdy robi mi sie blue screen ale to bardzo żadko moze 2 razy na miesiąc byc moze ze dysk twardy sie psuje.Dysk twardy ma ponad 3 lata   a reszte części mam nowe od komputera zakupione w zeszłym roku w październiku samsung hd502hj sata disk device