Biały pasek podczas uruchamiania systemu

Po aktualizacji Windowsa HE oraz instalacji Service Pack 2 zauważyłem, że w czasie uruchamiania systemu pojawia się dziwny biały pasek.

Podobną sytuację zauważyłem w Windowsie Profesional kilka miesięcy temu.

Czyżby to była wina jakiejś aktualizacji?

s-p-i-n , a gdzie dokładnie się on pojawa, przy jakim oknie? :clever:

nazwijmy to tak pomiedzy biosem a okienkiem z paskiem windosowym. w najblizczym czasie jak nie bedzie odpowiedzi to sprobuje nagrac filmik to wrzuce link :slight_smile:

Złączono Posta : 22.05.2007 (Wto) 22:57

Na google znalazłem coś takiego http://www.searchengines.pl/phpbb203/lo … 11479.html

tylko, że z tego co tam piszą to albo wina płyty głównej albo twardziela - a ja mam zarówno jedno jak i drugie nowe.

Jeśli chodzi o poziomy biały pasek prawie na dole pomiędzy BIOS-em, a planszą “Windows xp” to oznacza on ładowanie systemu. Gdy w kompie włączę hibernację zamiast zamykać system, ten pasek przesuwa się trochę dłużej i można go ładnie zobaczyć.

Na innym forum znalazłem odpowiedź, że jest to wina pamieći RAM.

Osobiście skłaniam się właśnie do tej pamięci. Jak będę wiedział cos więcej to dopiszę dla innych osób :slight_smile:

ja bym to powiedzial ze to nic zlego, ja taki pasek widuje u starszych na kompie zawsze, bo komp jest troszke starszy a plyta nie najlepsza. jednakze w zaden sposob nie wplywa to na wydajnosc systemu. moim skromnym zdaniem to nic zlego i nie ma sie czym przejmowac. a pasek ten informuje o szybkosci inicjalizacji startu systemu.

wiec sie nie przejmuj,

śmiało na ciało, majty nie pokrzywy :slight_smile: