Bibliografia maturalna

Do 5 kwietnia należy oddać bibliografie maturalną z języka polskiego.

Moje pytanie polega na tym: czy na tej kartce z bibliografią (na 5 kwietnia) ma być równiez zawarty ramowy plan wypowiedzi ??

1) 5 kwietnia mija ostateczny termin oddania nauczycielom języka polskiego wykazu bibliografii wykorzystanej do opracowania tematu na ustną maturę. Niedostarczenie bibliografii w w/w. terminie jest równoznaczne z rezygnacją z przystapienia do ustnego egzaminu z języka polskiego


2) 25 kwietnia mija ostateczny termin oddania nauczycielom języka polskiego ramowych planów prezentacji wraz z nagraniami CD, DVD, VHS itp. oraz wykazem niezbędnego sprzętu do przeprowadzenia prezentacji.

Tutaj jest to opisane ale w punkcie 1 nie jest spracyzowanie czy w ma być też ramowy plan wypowiedzi

Proszę maturzystów o pomoc, bo w mojej szkole wole się nauczycielki nie pytać bo zazar mnie objedzie, że nie łaziłem na fakultety :oops:

i będzie miała racje - obudziłem się :lol:

Z tego tekstu wyraźnie wynika że masz oddać bibliografie. Ja pisałem wprawdzie nową maturę ale dwa lata temu i nie pamiętam, ale wydaje mi się że to się oddaje dlatego tak prędko żeby po prostu nauczyciele mogli się przygotować z lektur które ty wybrałeś.

Tu chodzi o to, że bibliografia może być różnie rozumiana dlatego nie bardzo wiem o cho im biega

niech się jeszcze ktoś wypowie jak może :-o

A/ 5 kwietnia mija ostateczny termin oddania …wykazu bibliografii

B/ 25 kwietnia mija ostateczny termin oddania …ramowych planów prezentacji wraz z nagraniami CD

Nie bardzo rozumiem, w czym problem ??

Przecież wszystko jest jasne - Maturzysto in spe

BTW.

Spytaj Kolegów - może nie zaspali :stuck_out_tongue:

tak sie składa, że ja też zdaje mature w tym roku

do 5 kwietnia oddaje się bibliografie czyli :

Imię Nazwisko

Temat:

I LITERATURA PODMIOTU:

II LITERATURA PRZEDMIOTU:

resztę czyli ramowy plan wypowiedzi itd umieszcza się w konspekcie

Aha, a konspekt do 25 kwietnia ?!

To dobrze!!