Biblioteka DLL nie jest poprawnym obrazem systemu windows nt

Witajcie,

log: http://www.wklejto.pl/105916

hasło: sinusoida

W czym rzecz?

Kupiłem Fifę, po zainstalowaniu odpalam i:

po 1 za każdym razem gdy włączam ją origin wyświetla info, że gra nie jest zainstalowana i ściąga aktualizację. Po drugie przed włączeniem gry pojawia się info:

“Aplikacja lub biblioteka DLL C:\Program Files\Origin Games\FIFA 12\Game\dlc\dlc_powdll\dlc\powdll\powdllzf.dll nie jest prawidłowym obrazem systemu windows NT. Sprawdź to z dyskietką instalacyjną.”

Gra działa do mom rozpoczęcia rozgrywki, wtedy gra wyłącza się i pojawia się pulpit. Zazwwyczaj nie gram acz jakiś czas temu pożyczyłem shogun total wara i w momencie przejścia do obrazu bitwy gra również się wyłączała, aczkolwiek przed rozpoczęciem gry nie było żadnej informacji.

Oprócz tego, jak korzystam z bezp internetu komputer często się zacina, teraz jest na kablu i działa dobrze. Przy niektórych aplikacjach pojawia się komenda aby zainstalować najnowszego directX, którego mam zainstalowanego.

Możliwe ,że ostatnie objawy nie mają nic wspólnego z głównym tematem acz wspominam o tym.

Bardzo prosiłbym o rady/pomoc.

Pozdrawiam!

Hmmm…kiedyś miałem to samo,być może jest problem z tą biblioteką dll. Może być ona uszkodzona.

Był podobny temat:

biblioteka-dll-nie-jest-poprawnym-obrazem-systemu-windows-t323408.html

Aczkolwiek sam nie wiem co począć…

Postaraj się jeszcze raz przeinstalować grę. Być może plik źle się skopiował z płyty, albo źle jest ten plik wgrany na źle DVD.

Ok, przeinstalowałem, bez aktualizacji. Komenda się nie pojawia, ale zaraz po rozpoczęciu meczu grę “wyrzuca” i wraca do pulpitu…

No to trudno mi powiedzieć, co może być problemem. :-o