Biblioteki dll


(Catering) #1

Witam wszystkich. Problem dotyczny win98: po uruchomieniu gier zainstalowanych z win czyli solitaire i freecell pojawia się komunikat o błędzie kernel32.dll. Próbowałam usunąć gry i zainstalkować je od nowa z płyty ale nic z tego. Nie wiem co jeszcze moge zrobic. Proszę pomóżcie! !!

Z góry wielkie dzięki :slight_smile:


(fiesta) #2
System Windows przygotowuje dla uruchomionych w nim programów mnóstwo różnych zasobów, których sercem jest Windows API (Application Programming Interface - Interfejs Programowy Aplikacji). Jest to olbrzymi zbiór bardzo użytecznych funkcji, które znajdują się w samym Windows gotowe do wykorzystania przez każdy uruchomiony w tym środowisku program. Funkcje te przechowywane są w kilku dynamicznie dołączanych bibliotekach (DLL - Dynamic Linked Libraries) takich jak kernel32.dll, user32.dll i gdi32.dll.


Kernel32.dll zawiera funkcje API obsługujące zarządzanie pamięcią oraz procesami.

Być może to Ci coś wyjaśni. Biblioteka kernel32.dll jest jądrem systemu windows i kłopoty z nią nie są dobrym symptomem. Z reguły kończy się to reinstalacją windowsa. :frowning:


(inż. Piniol) #3

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-f ... l?kernel32


(Catering) #4

Dzięki za odpowiedzi ale z deinstalacją WIn będzie kłopot. Mam laptopa Toshiba i trudno do niego o sterowniki, a ma wszystko ma wgrane fabrycznie. I nie dotałam żadnych płyt instlacyjnych.


(Ks Kamilp Nr 8) #5

Napewno znalezc mozna sterowniki do poszczegolnych podzespolow w internecie.


(Catering) #6

Tak wiem ale jest kłopot, moze ktoś pomoże: mam kartę grafiki Trident Cyber 9525 DVD, Toshiba Internal V.90 modem, muzyka: ESS Maestro.Szukałam ale niestety nic nie znalazłam co by choć troszkę przypominało moje podzespoły. Z góry wielkie dzięki! !!


(Felicom) #7

Podaję stronę na której powinieneś znaleźć potrzebne sterowniki:

http://www.video-drivers.com/companies/1072.htm

Sa tam również sterowniki do innych różnych urządzeń.

Pozdrawiam - feliks


(Catering) #8

Dzięki wielkie, poszukam, poszperam.