Bibloteka systemowa DLL problem


(Fhubastek) #1

Witam

Zainstalowałem sobie (Vista Transformation Pack 6.0) i nie moge zainstalowac programu ACDSEE 8 bo wyskakuje mi komunikat:

"Biblioteka systemowa DLL user.32.dll została zrelokowana w pamieci. Aplikacja nie bedzie działac prawidłowo.Powodem relokacji było to,że bibloteka DLL C:\WINDOWS\system32\SHELL32.dll zajmowała zakres adresów zarezerwowanych dla systemowej bibloteki DLL.Należy skontaktowac sie z dostawca w sprawie nowej bibloteki DLL.

Co na to poradzic?


(model12) #2

Witam! Podobne tematy były w piątek i sobotę wystarczyło poszukać http://www.google.com/search?q=Biblioteka+systemowa+DLL

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... highlight=

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=153807


(Fhubastek) #3

Tak tylko że mi sie rozchodzi o biblioteke SHELL32.dll a tam jest opisana HHCTRL.OCX !!


(goomish) #4

To błąd z tej samej serii. Rozwiązaniem jest odinstalowanie Vista Transformation Pack i zainstalowanie poprawki KB935448


(Fhubastek) #5

goomish do ciebie pytanie Czy po odinstalowaniu Vista Transformation Pack i zainstalowaniu poprawki KB935448 mozna z powrotem zainstalowac Vista Transformation Pack?????

Pozdrawiam


(Kyfor73) #6

Ja mam ten sam problem. mi także wyskakuje komunikat

"Biblioteka systemowa DLL user.32.dll została zrelokowana w pamieci. Aplikacja nie bedzie działac prawidłowo.Powodem relokacji było to,że bibloteka DLL C:\WINDOWS\system32\SHELL32.dll zajmowała zakres adresów zarezerwowanych dla systemowej bibloteki DLL.Należy skontaktowac sie z dostawca w sprawie nowej bibloteki DLL."

wyskakuje mi to przy instalacji gry Age of Empires III,

miałem Vista Transformation pack ale tak jak kazał goomish , odinstalowałem,

następnie weszłem w podany link z poprawką,

sciągnełem i rozpoczełem intalacje ale wyskoczył mi komunikat :

"instalacja produktu nie została ukończona"

niemam pojęcia co zrobić. proszę o pomoc.

Pozdrawiam.