BIG QUESTION BIG PROBLEM tylko dla zaawansowanych(VISTA)


(Fido 88) #1

Otóż....powszechnie wiadomo że pajace z microsoftu domyslili sie i wrzucili na Viste jakże uciążliwe zabezpieczenie ktore nie pozwala na instalacje sterowników bez podpisu cyfrowego(WHQL)....w usługach na Viscie jest cos napąchnięte o tym zabezpieczeniu mozna to wyłączyc ale i tak problem zostaje...jedyna mozliwosc korzystania z niepodpisanych sterowników to chyba klawisz F8 przed rozpoczęciem ładowania systemu i cudowna opcja "wyłącz wymaganie sterowników podpisanych cyfrowo" czy cos takiego....wtedy system laduje wszystkie sterowniki i mozna z nich w 100% korzystac Pytanie brzmi:

Czy da się za pomocą jakiejś komendy wpisu w rejestrze nie wiem czegokolwiek uzyskac automatyczne "wyłącz wymaganie sterowników podpisanych cyfrowo" tak aby nie trzeba było robić tego za pomoca F8 podczas kazdego uruchamiania???


(Agatonster) #2

fido_88

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif