Bilet do woja :/ :/ :/

To go wezmą do BIBu (brygada inżynieryjno budowlana) skończą im się kłpoty z zaopatrzeniem w piasek na budowy 8)

jesli moje dwa argumenty nie pomoga uciekne sie do ponownej komisji lekarskiej,bede ubiegac sie rowniez o sluzbe zastepcza (bo tak tez chyba mozna) ?

ps. moze nieco narobilem paniki bo nie jest to do konca bilet (CHYBA), nie bylo to przeslane listem poleconym zeby ktos to musial odbierac od listonosza *to raz* lezalo w skrzynce. Zreszta sami sobie ogladnijcie :

obraz4dc.th.jpg

lol jak nie, idziesz i ci wyznaczają termin…

no napisalem CHYBA :stuck_out_tongue: no to wesolo… do piatku niedaleko co wymysle i wynik tego napewno zamieszcze tutaj 8)

Złączono Posta : 18.05.2006 (Czw) 21:16

ZATEM POWRACAM :smiley:

Wielce szanowny i jakze wazny komendant WKU udziela mojej skromnej osobie odroczenia zasadniczej sluzby wojskowej do 13 wrzesnia b.r. :mrgreen: 8)

zatem przykro mi no ale armia musi poczekac :stuck_out_tongue:

witaj ponownie pośród niezmilitaryzowanych :wink:

Ja proponuje zrobic sobie tatuaż na środkowym palcu a co za tym idzie nie będziesz mógł salutować. Dziara mało widoczna więc przeżyjesz :mrgreen:

A jak to uczyniłeś?

Ma staż do 13… :stuck_out_tongue:

Jak to możliwe?

cece normalne przekłamania na serwerze… bywa…

Po cholere tak sie migać ? Przeciez to nic strasznego. Wiem bo spedzilem w Strzelcach Podhalanskich w Rzeszowie rok czasu. Pewnie sie nasluchales ***… :smiley: Idz do woja bracie. Cie dziadki troche stępia pozniej Ty - dziadek stepisz kotkow bedzie milo :slight_smile: jak trafisz na stalownie to sie obiegasz z karabinem. Przynajmniej tężyzny fizycznej nabierzesz i bedziesz mogł sie pochwalic, że strzelaleś z pkaśki bać też kałaha i na poligonie byłeś :slight_smile: Bedzie fajnie mówie Ci nie migaj sie nie ma sensu. Wakacje na koszt państwa :smiley:

Tak na serio. Sporo sie nauczyłem rzeczy ktorych pewnie by mi sie nie chcialo uczyc w cywilu. Wspinaczki, jazdy na nartach, strzelania jakis wymykow odmykow (gdziesz kiedys podciagnal bym sie na drazku albo przebiegl 24 km o 6 rano) itp itd (jak widze np teraz w filmach jak goscie wymiataja z kolasznikowa z wolnej reki to klade sie ze smiechu) i dowiedzialem sie ze nie jestem ze szkla :slight_smile: Wszystko zalezy od jednostki do ktorej sie trafi, ja mialem w miare sczescie. Zero fali.

Pozatym nie wiem czy wiesz wojne wygrywa sie rezerwa. A Ci wszyscy sciemniacze z B12 i D w razie wojny ida na krotkie szkolenie a potem na front jako mieso armatnie :slight_smile: a czasy dzis nie spokojne :smiley:

Alinoe zgodze sie z tym iz kategoria D daje Ci tylko [jak masz napisane w pamierach] "niezdolny do słożby w czasie pokoju :wink: a jak wybuchnie wojna to szkolenie, kałacha na dwóch [2 kolesi, jeden ma kalacha drugi aminicje] i do boju! :mrgreen:

AZPR anom i czlowiek ■■■ sam w sobie w papiery. Moj pierwszy stary pracodawca chcial odemnie zaswiadczenie odnosnie sluzby wojskowej, jak sie dowiedzial, ze rezerwa to az sie usmiechna znojmka z D (szlismy we dwuch na rozmowe) nie przyjal do roboty. Jak on to powiedzial… “po co mi uposledzyny chlopczyk ?”

Wiec nie zawsze ta kombinatoryka wychodzi na dobre.

Przed wojskiem to ja radze się dobrze polskiego nauczyć :stuck_out_tongue:

Duda marudzisz :wink:

Duda wybacz :slight_smile:

Jeśli można wiedzieć to pierwszy raz wam przysłali takie coś jak byliście w jakim wieku?

outca$t. dostajesz takie zawiadomienie poleconym w wieku 18 lat

Ja jestem podobnego zdania jak Alinoe , wojsko powinien odbyc kazdy facet, prędzej czy pózniej, nie ma co się migac i cieszyć się z kategorii D, bo potem inni moga Cię brac za przysłowiowego kalekę.

Ja najpierw dostalem przed 18urodzinami ze 2 tygodnie wezwanie na komisje wojskowa :mrgreen: potem po maturze we wrzesniu (19 lat) sie juz upomnieli o mnie po raz pierwszy : ) czy sie mam zamiar uczyc itd. no to ja ze oczuwiscie :wink: a ze ze szkola nie wyszlo jak trzeba i w lutym ja skonczylem :lol: to juz przed 20urodzinami dostalem prezent :smiley: wezwanie po bilet :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

BTW. ja sie nie ubiegam o kategorie D :stuck_out_tongue: tylko mam A nie moja wina ze zdrowy “zem jest” a nie jakis ułom :lol:

i tak szczerze mowiac to ten staż wiele tutaj nie pomogł… wiec nie radze juz nikomu sie na niego powoływac jakby mial taka sytuacje bo nie uratuje… Kolejna szkoła mnie uratowala