Bilety na mecz Chelsea!

Witam!

Chciałbym pojechać na mecz Chelsea mecz ma być w tym sezonie. Więc popatrzyłem na pewną strone i patrze a tam na mecz z liverpoolem najtanszy bilet na najgorszym miejscu kosztuje 200 funtów… na mecz z Sunderlandem czyli słabym klubem w premiership okolo 120Funtów… czy to nie jest jakis Kicz ? Za drogo to około 1000zł (Chelsea - Liverpool) patrzylem na innym forum to piszą że 35 funtów. co oczywiscie nie sprawilo by problemu. ale 200?? to gruba przesada. Chcialbym zeby ktos mi powiedzial gdzie moge kupic bilety i jakie są ceny! !!

Bo w takim razie na karnet musialbym dac ile… jakies 8-10tys funtow ? To mija sie z celem

http://www.official-chelsea-tickets.com/prodView.asp

tam sa ceny biletow na wszystkie mecze i rzeczywiscie sa drogie.

BARCLAYS PREMIER LEAGUE

Adult member prices are £35, £45, £48 or £60

Juvenile And OAP member prices are £15 or £20

Student member prices are £35

To było na oficjalnej stronie. Mnie chyba obowiazuje Juvenile bo mam 15 lat więc pewnie 20funtów bo chcialbym jechać na arsenal… no chyba ze bd wykupione. jeszcze tato :stuck_out_tongue: wiec pewnie 60… troche drogo dla doroslego ale raz mozna wydac :slight_smile:

najlepiej kupic przez neta z 6-8 tygodniowym wyprzedzeniem

na lige wiekszosc miejsc to karnetowcy

najlepiej kupic na mecz w pucharze

hmm a moglby ktos po krótku wytlumaczyc gdzie mam kupic te bilety, bo chcialem na oficjalnej stronie ale cos tam sie nie da… tzn. pewnie sie da ale niewiem jak. Prosze o pomoc.