Billing telefonu stacjonarnego Orange

Witam, czy da się sprawdzić jakoś historię wykonywanych połączeń? Dzisiaj zobaczyłem na telefonie ponad 18 godzin rozmowy - no dziwne to trochę, bo nikt nie tykał telefonu do tygodnia (to jest bardziej jako mebel traktowane :D). Chciałbym zobaczyć co to było, czy to się naliczyło czy telefon robi sobie jaja, żeby się nie okazało że w trzy i trochę pieniędzy poszło. Raczej obstawiam, że to jakiś teleankieter dzwonił sprzedający świetne maści z skądyśtam i że nas żadne koszty nie dotkną, ale niepokój trwa :wink:

Trzeba stosować do nich pismo, czy można sprawdzić np. przez internet albo dzwoniąc na infolinię?

Pozdrawiam!

Powinieneś mieć dostęp do tego na swoim koncie abonenckim, jeżeli nie masz konta to zarejestruj swój numer na orange.pl (w prawym górnym rogu zaloguj, a potem zarejestruj). Może to potem wymagać hasła abonenckiego, z którym nie wiem jak jest w przypadku stacjonarki. No ale spróbować warto :slight_smile:

Myślałem, że przejdzie, bo ktoś podawał taki sposób, ale trzy godziny a tej wiadomości nie ma i nie ma :stuck_out_tongue:

Myślę, że po prostu telefon sobie strzelił focha, bo o 23:00 wszyscy spali (tak z tego wynika), kilka eksperymentów (bo to ktoś dzwonił na stacjonarkę i powiedział mi o tym) i z tego wynika, że to ktoś dzwonił a nie ja do kogoś. Ale i tak to trochę niepokoju zostaje :stuck_out_tongue: