Billing telefonu stacjonarnego Orange


(sla17) #1

Witam, czy da się sprawdzić jakoś historię wykonywanych połączeń? Dzisiaj zobaczyłem na telefonie ponad 18 godzin rozmowy - no dziwne to trochę, bo nikt nie tykał telefonu do tygodnia (to jest bardziej jako mebel traktowane :D). Chciałbym zobaczyć co to było, czy to się naliczyło czy telefon robi sobie jaja, żeby się nie okazało że w trzy i trochę pieniędzy poszło. Raczej obstawiam, że to jakiś teleankieter dzwonił sprzedający świetne maści z skądyśtam i że nas żadne koszty nie dotkną, ale niepokój trwa :wink:

Trzeba stosować do nich pismo, czy można sprawdzić np. przez internet albo dzwoniąc na infolinię?

Pozdrawiam!


(baton1) #2

Powinieneś mieć dostęp do tego na swoim koncie abonenckim, jeżeli nie masz konta to zarejestruj swój numer na orange.pl (w prawym górnym rogu zaloguj, a potem zarejestruj). Może to potem wymagać hasła abonenckiego, z którym nie wiem jak jest w przypadku stacjonarki. No ale spróbować warto :slight_smile:


(sla17) #3

Myślałem, że przejdzie, bo ktoś podawał taki sposób, ale trzy godziny a tej wiadomości nie ma i nie ma :stuck_out_tongue:

Myślę, że po prostu telefon sobie strzelił focha, bo o 23:00 wszyscy spali (tak z tego wynika), kilka eksperymentów (bo to ktoś dzwonił na stacjonarkę i powiedział mi o tym) i z tego wynika, że to ktoś dzwonił a nie ja do kogoś. Ale i tak to trochę niepokoju zostaje :stuck_out_tongue: