Bios ładuje sie do pewnego momentu

Witam

Mam problem a mianowicie chodzi tutaj o to że włączam komputer i bios startuje wszystko się ładuje( normalnie mogę wejść do biosu) lecz gdy chce sie dalej załadować to stoi w miejscu. Pisze Verifying DMI Pool data… i miga ta kreseczka u dołu ekranu i nic sie nie dzieje. Dodam że po chwili znika kilka kropeczek z ekranu. Wynikło to z tego że chciałem zformatować komputer ale bios staje na tej migającej kreseczce i nie ruszy dalej.

Mam płytę gigabyte m52L-s3p,

Prosze o pomoc

Zmieniałeś coś w BIOS-ie? Jakieś podkręcanie, uaktualnienia?

Wejdź w BIOS i zresetuj ustawienia do domyślnych. Możesz też na chwilę wyjąć bateryjkę z płyty głównej.

To powinno pomóc, jeśli nie daj znać.

http://translate.google.pl/translate?u= … =&ie=UTF-8

Nic nie kombinowałem. Formatowałem tylko kompa i to wszystko. pod koniec instalacji xp normalnie jak zwykle się zresetował i wtedy coś się stało że się nie ładuje.

Mam dokładnie jak na tym screenie:

http://img225.imageshack.us/img225/5050 … 001791.jpg

Z instalacją mogło pójść coś nie tak i pewnie nie wszystkie potrzebne pliki zapisały się na dysku. Kiedyś też instalowałem XP dwa razy ale nie pamiętam co się wtedy pokazywało, ale możliwe, że to samo. Puść instalkę jeszcze raz z opcją kasowania zawartości partycji przed instalowaniem systemu.

Ale i tak spróbuj z tym resetem ustawień.

no właśnie chciałem jeszcze raz (ustawiam na bootowanie w biosie) ale dalej staje w tym samym momencie i nic się nie dzieje.

Już nie mam pomysłu na to.

Sformatuj partycję na czysto, a dopiero potem puść instalkę.

Temat do zamknięcia. poradziłem sobie