BIOS literuje przy starcie PC

mianowicie mam następujący problem podczas startu komputera informacje dotyczące karty graficznej wyskakują szybko i bez zarzutów następnie zaczynają się schody (najlepiej widać

) Bios literuje powoli i dokładnie każdy znak to trwa około minuty jak już wyświetli wszystkie informacje ze strony pierwszej wszystko wraca do normy co może być tego przyczyną?? Proszę o pomoc

Resetowałeś BIOS?Zacznij od tego.

chmielele , nazwij temat konkretnie, zgodnie z zasadami pisania na forum. Inaczej zostanie usunięty. Przeczytaj regulamin.

Jak Nie Zadziała Usun Windowsa I Na Nowo Zainstaluj.

nic nie pomaga :confused: wina leży po stronie karty graficznej jest to gf gt 220 ale czemu tego nie wiem

xxxtofixxxx po co ma robić formata. To jest problem BIOSu a nie os. chmielele najprawdopodobniej Twój BIOS jest w pewnym sensie uszkodzony: możesz mieć uszkodzoną pamięć flash ale spróbuj pobrać najnowszy BIOS ze strony producenta płyty głównej, NIE INNEJ! Wykonaj bootowalną dyskietkę (jeśli BIOS Ci na to pozwoli to możesz wykonać płyte CD/DVD oraz nawet pendrive). I wgraj BIOS od nowa. Pamiętaj że musisz mieć prąd, jeśli go zabraknie możesz uwalić płytę.

Powodzenia :slight_smile:

poczytałem troszkę na forum nVidia i nie tylko ja mam taki problem ale brakuje rozwiązania :confused:

tu jest link http://forums.nvidia.com/index.php?showtopic=150630