Bios

Ja mam taki maly problemik .

Czy ktos mi moze powiedziec jak sie wchodzi do Biosa ?

jak włączasz kompa to przytrzymaj klawisz DELETE (DEL) 8)

po włączeniu komputera walisz w klawisz Del :slight_smile: (taki nad kursorkami) o ile dobrze pamiętam w momencie gdy testowana jest pamięć, ale jeżeli nie wiesz jak wejść w BIOS to najpierw radzę zapoznać się z teorią :slight_smile:

Witam,

Ewentualnie F2.

aha to czyli mam rozumiec to tak ,ze gdy mam taki czarny ekran(przy starcie windowsa) i pisza tam jakies pierdoly, wcisnac F12 tak ?

Nie F12, tylko [DEL] lub [F2]. Tak. :slight_smile:

aha :smiley: juz teraz kumam

tak na moj rozum jak nie wiesz jak sie wchodzi do biosa to lepiej tam nie wchodz wcale bo mozesz cos namieszac i całkiem padnie

maximuss36 najlepiej to nie włączać komputera. Skoro chce tam wejść to ma jakiś cel. :slight_smile:

To ja się jeszcze powymądrzam może i dorzuce, że istnieje jeszcze kilka możliwości, a mianowicie:

-Esc

-F1

-Kombinacja Ctrl+Alt+Esc / Ctrl+Alt+S

-F10

no dobra juz nic nie mowie :x :x :x :x :x

No to dorzucę jeszcze link do artykułu S. Szaniawskiego :slight_smile: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=18

Chce wejsc do biosa po to aby pozmieniac pewne wlasciwosci aby komp szybciej chodzil ,a bede to wrzystko robil na podstawie gazety ekspert (wrzystko jest opisane krok po kroku dokladnie hehe tylko nienapisali jak sie wchodzi do biosa :smiley: )wiec niepowinienem zrobic bledu .

No to zycze powodzenia też tak próbowałem zrobić z gzety to późnioej myslałem że kompa nie włącze :twisted: a komp wcale szybciej nie chodził :?