Bios

witam

mam kilka pytań co do biosu a mianowicie;

chciałbym wgrać od nowa bios żeby wszystko ładnie pięknie mi chodziło bez zawieszania się

czy jest możliwość sformatowania biosu lub odnowieniu go bez powrotu starego ???

i proszę o napisanie mi dokładnie jak to się robi wrzucam na pena bios i co dalej

jak ustawić tak aby czytało mi pena tak jak płytę z winem i co dalej muszę zrobić aby to działało

czekam na informacje od państwa proszę o mądre rady informatyków !!

Moja rada, nie uaktualniaj biosa jeśli nie masz o tym pojęcia bo skończy się na zaniesieniu płyty do serwisu a w najgorszym wypadku na utracie danych.

Na stronie producenta płyty są programy do aktualizacji Biosu po zainstalowaniu zrobią za Ciebie wszystko programy są po polsku i będzie napisane wszystko krok po kroku jak to zrobić.Jeżeli chcesz to zrobić z dyskietki to tez jest to opisane jak dokładnie zrobic na stronie producenta Twojej płyty,co do PenDrive nigdy nie aktualizowałem Biosu z PenDrive i co do formatowania Biosu nie ma takiej opcji no bo jak byś go sformatował to jak chcesz załączyć kompa bez Biosu i pamiętaj jak coś pójdzie nie tak np.brak prądu lub jakiś błąd z twojej strony to wtedy komp Ci się już nie załączy wtedy tylko serwis

deepack87 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.