BitBank - opinie o programie do tworzenia backupu online

Przeglądając serwisy informacyjne natrafiłem na informację o nowym programie BitBank. Temat mnie o tyle zaciekawił, że nigdy nie korzystałem z kopii zapasowych, co nie oznacza, że nigdy nie cierpiałem po stracie danych. Czy ktoś korzystał już z tego programu? Warto zainstalować i czy w ogóle jest to bezpieczne? Z jednej strony planuję korzystać z darmowego konta, ale skoro istnieją również płatne to chyba można traktować to jako jakieś zapewnienie o wiarygodności? Proszę o opinie osób, które korzystają z tego programu ale jak i innych tego typu.

Wrona_09 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Przepraszam za mało konkretny tytuł tematu, mam nadzieję, że już odpowiada ogólnie przyjętym zasadom.

Przeczytałem artykuł dotyczący kopii zapasowych -> link

Przekonał mnie, że wykorzystywanie takich programów nie musi być groźne, jednak wolałbym przeczytać opinie ludzi korzystających z takich programów.

Używam tego programu od jakiegoś czasu i jestem zadowolony. Program typu “zainstaluj i zapomnij”. Kopia bezpieczeństwa jest wykonywana automatycznie o zaplanowanej przez nas porze .

Posiadam konto 1GB za free . Co do zagrożeń to nie ma o nich mowy, sam generujesz klucz weryfikacyjny więc tylko Ty masz dostęp do danych znajdujących się na serwerze.

Dzięki za odpowiedź. Również już korzystam z darmowej wersji konta. Jak na razie jestem zadowolony z tego programu i myślę, że nic się nie zmieni. Poczytałem dość dokładnie informacje, które są na stronie internetowej i chyba mnie przekonały. Szczególnie to podwójne szyfrowanie. No a inna rzecz, że konkurs też zadziałał zachęcająco i dość dobrze się bawię poświęcając mu parę minut dziennie:)