BitComet i przeglądarki

Witam.

Od niedawna mam liveboxa. Po podłączeniu i zainstalowaniu go pojawił się problem.

Gdy włączam BitCometa (tylko włączam program nie ściąganie) to żadna strona w przeglądarce nie działa (Mozilla. IE, Opera), tak jakby nie było połączenia z internetem.

Ktoś wie o co może chodzić ?

Znam ten problem, też tak miałem (choć z innym routerem) - po krótkim czasie wracało mi do normy ale każde rozpoczęcie pobierania, zakończenie pobierania, włączenie i wyłączenie Bitcometa powodowało taką zamułę.

Okazało się że mój router nie radził sobie z dużą ilością połączeń tworzonych przez niego (wyczytałem na stronie producenta że w firmware do nowszej wersji sprzętowej mojego routera naprawili ten problem).

Jak zmieniłem router na nowszy (kupiłem ten sam model co miałem tylko nowszą wersję sprzętową) i problem zniknął.

Teraz mam router Netgear 614 v9 (v9 to oznaczenie wersji sprzętowej) i nie mam tego problemu.

w hijacku potraktuj fixem wszelkie toolbary we wejściach <02 BHO;03 HKLM> związane z bitcomet

czytaj

info

Po pierwsze nie wiem czemu polecasz przestarzałe narzędzie jakim jest hijack podczas gdy o wiele lepszym i nowszym jest OTL.

Po drugie o ile samo pozbycie się wszelkich zbędnych toolbarów jest dobrym pomysłem (i na pewno warto się ich pozbyć) to nie sądzę aby to rozwiązało problem, ja miałem ten problem mimo że nie miałem żadnych toolbarów (wiem że nie miałem bo jestem wyczulony na tym punkcie).

ech… w drugim linku jest przecież właśnie o OTL

myszu , proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, dokładnie mówiący o problemie. W przeciwnym razie temat zostanie skasowany.