Bitcomet na 256\256 kbs

bitcomett2mh.jpg

najpierw DL później UL(a później wiecie :stuck_out_tongue: )

ustawieniabitcomet2sq.th.jpg

co jest z tym bitcometem? Powinien ściągać około 30 kB\s a jest 2 razy mniej. Jaką ustawić prędkość pobierania i wysyłania?

Czy przejście na inną wersję pomoże? :shock:

Dobra zacznijmy od tego jaki dostawca internetu i czy porty odblokowane :roll: Odpowiesz na pytania a dlasza konfiguracja to pikus 8)

A i widze ze to wersja 0.60 radze przesiatke na najlepsza i najstabilniejsza wersje 0.57

sorki, ale wersja nie ma żadnego znaczenia :!: :!: :!: :!:

przerabiałem wszystkie i wiem z doświadczenia, że 0.60 nie jest w ogóle gorsza od 0.59 - a nawet ma jedną opcję, która warta jest wszystkiego :lol:

wigrus musisz sobie zdać sprawę z tego, że to jest program p2p :slight_smile:

Twoje pobieranie zależy od wysyłania seedów/peerów :slight_smile:

czasem gdy jest malutko źródeł pobiera się z max prędkością, a często jest tak, że plik z dużą “popularnością” ściąga się jak krew z nosa :-s

telprojekt

:x szukam szukam, ale nie umiem znaleźć? Jak to sprawdzić? :lol:

jeśli jesteś w LANie to musisz się w sprawie portów zwrócić do admina sieci :slight_smile:

ewentualnie firewall i blokowanie bitcometa :wink:

ale co miałem powiedzieć to powiedziałem wcześniej :lol:

porty odblokowałem tak jak powiedział squeet

tyle, że nie ma admina :? tzn. nie jest on w bloku tylko osobną firmą i mam u niej to łącze.

mam do niej(tej firmy :stuck_out_tongue: )napisać, żeby mi przekierowali porty? Ale gdzie? na mój adres czy jak?

masz IP zewnętrzne czy wewnętrzne :?:

chociaż w bitcomecie to nie ma większego znaczego bo on sobie dobrze radzi z NATem :wink:

według mnie wina jest w tym co napisałem na początku :roll:

możesz ewentualnie zajrzeć tutaj: miłej lektury :wink:

ja dodam od siebie że uploady które są udostępniane na różnych stronach a które ściagasz mają to do siebie że im lepiej wstawiony torrent i łacze udostępnianej osoby tym szybszy transfer jest. do tego dochodzi jezcze fakt czy dany plik jest popularny czy nie. to chyba wiadomo dlaczego.

dodam również że zauważyłem nie codzinną rzecz że im mniej aplikacji jest włączonych które wymagają połączenia z siecią tym transfer jest szybszy. w dc ++ to było wiadomo ale w bit comecie chyba raczej nie :wink:

A ja z doswiadczenia z tym programem ze wersja 0.60 sprawia duzo problemów naprzykłąd z DHT, i jest mało stabilna :stuck_out_tongue:

hmmm, ja używam tą wersje i jak dla mnie jest bardzo stablina a DHT wcale nie przeszkadza i standardowo opiera się na wyniku 1300-1500. :slight_smile:

:expressionless: :expressionless: masz dziwnę wersję 0.60 ;] przykro mi :rotfl:

hmm to gorsze( :stuck_out_tongue: nie moge zapamiętać który jest jaki)

no w sumie racja, ale chyba coś da się zrobić, nie?

A co z tymi portami mam napisać do dostawcy?

PS. jutro popróbuje ustawienia różne i zobacze

Aha jeszcze pytanie: jak sprawdzić czy te porty(6881-6889)są u mnie odblokowane? Aha i jeszcze jedno może coś porobić z portem nasłuchu :?

wszystko i jeszcze więcej na temat bitcometa znajdziesz na searchengines (linka podałem)…

Znalazłem coś ciekawego

Próbowaliście tych porad? Jak skorzystaliście to napiszcie czy coś pomogło :wink: