Bitcomet nie startuje i zwalnia

Nastepny moj problem jest taki ze po wlaczeniu systemu startuje bitcomet ale nie zaczyna sciagac mimo ze mam wlaczone autouruchamanie zadan i musze kazde zadanie uruchamiac recznie a nie wiem jak go przeinstalowacaby nie stracic niedokonczonych plików.

a poza tym robiłem test predkosci i wynosi on 398kb/s i sa seedy a sciaga z predkoscia 5 lub 6 kb/s dlaczego zwolnil kiedys miałem transfer 36kb/s i sciagałm 30kb/s .Jak to przyspieszyc.

Masz router/firewall? jeżeli tak odblokuj porty. Czasami też trzeba trochę poczekać aż zacznie się dobrze ściągać. Program możesz przeinstalować, zachowaj tylko folder w którym są niedokończone pliki a po przeinstalowaniu wrzuć folder spowrotem

I jeszcze musisz zachować torrenty.

Odblokowałem firewalla i przeinstalowałem bitcometa i dalejsciaga z predkoscia 6kb/s/

A skąd masz neta?

To że seedów masz dużo nie znaczy że będzie dobrze ssać. Zależy ile oni udostępniają w upload.

To jest siec osiedlowa . Pobrałem kilka torrentów dodatkowo ktore maja duzo seedów i peerów i jest udostepniany z duza predkoscia to moja prtedkosc teraz wynosi 13kb/s ale czesto spada . czy cos mozna przestawic w bitcomecie lub czy jakos moge sprawdzic czy administrator mnie blokuje.

Jak nagle spadło to pewnie admin trochę kurek przykręcił :lol: . Najlepiej jak sam go spytasz.

Idź do kumpli z bloku i spytaj się czy też tak mają.

Zmieniłem program na azureusa i sciaga tez powoli ale nie wiem jaki dobrac port na dole mam 2 czerwone kółka Ratio i za fireewolem i jedno zólte co mam zmienic w ustaiwniach zeby byly na zielono

Złączono Posta : 31.10.2006 (Wto) 2:11

I jak wogolemoge wstawic screena na forum?

Złączono Posta : 31.10.2006 (Wto) 10:54

Problemy z uruchamianiem programów i ze sciaganiem