BitComet powoduje "zanik internetu" (?)

Ostatnio zauważyłem, że włączenie programu BitComet [najnowsza wersja] powoduje to, że nie ładują mi się żadne strony na przglądarkach [Opera i IE]. Jest to straszne dziwne; nie mam strasznie słabego łącza, prędkości ściągania nie są jakieś wielkie, mimo to po włączeniu BC nie mogę przeglądać stron, czasami też “staje” Tlen i GG. Najlepsze jest to, że nawet gdy do danego pliku nie było seeda, nawet peera [program tylko go szukał, ale nic się nie ściągało], to i tak problem występował :shock:

What tha ■■■■?

dziękuje za pomoc

-domyślam się że do tej pory BitComet nie sprawiał takich problemów? Ogranicz mu prędkość pobierania do np. 20 kB/s i zobacz co się będzie działo. Inna sprawa że ostatnie wersje są mniej udane od poprzednich. Sam używam 0.70 i śmiga aż miło.

Pewnie w tym czasie BitComet intensywnie “pracuje”? Myślę, że to związane jest z wtyczką do BitComet w rodzaju “Safepeer”. Trzeba cierpliwie poczekać aż załaduje te dane. Dalej powinno być już normalnie…

Mam ten sam chory problem

5 godzin to chyba za mało dla niego. Możliwe że wersja 0.85 beta nie ma tego błędu.

podobnie miałem, wywaliłem BC i wgrałem Bitlorda, jest o niebo lepszy! !!