BitComet-problem z transferem

(Pawcio151) #1

Mam program p2p BitComet , gdy sciagam cokolwiek to transferem wynosi srednio 3kb/s , a przeciez mam neta z transferem 128 kb/s :frowning: Co mam zrobic aby transfer byl wiekszy? Zmienic cos w ustawieniach...??

Z g贸ry wielkie dzieki za pomoc

(system) #2

Poczytaj:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 123#393123

(El Presidento) #3

Kto jest dostawc膮 internetu, jaki typ 艂膮cza posiadsz ?

utworzy艂es regu艂y w firewall dla BitComet, masz odblokowane porty p2p ?

Pami臋taj ze transfer jest uzalezniony od pr臋dko艣ci z jak膮 wysy艂aj膮 uzytkownicy, najlepiej aby ilo艣c seed贸w i peer贸w by艂a jak najwi臋ksza 8)

(Pawcio151) #4

Ja mam radi贸wke. Tranfer 128 kb/s ,ale tez jak sciagam przez BearShare to sciaga mi ponad 250kb/s

(El Presidento) #5

Po pierwsze jest to nie mozliwe bo maksymalny transfer z internetu na twojej radi贸wce to 16 kb/s. Masz problemy z portami p2p. Wi臋c w opcjach programu w艂膮cz opcje omijane NAT.

A jak sprawa wygl膮da z seedami i peerami :roll:

(Pawcio151) #6

narazie mam seedow 7 a peearow 20. i pzredchwila odznaczylem cos z tym NAT i sciaga mi 37 kb/s! !!

(El Presidento) #7

Sam narazie nie mog臋 poja膰 jak na internecie radiowym 128 kb/s 艣ciagasz z tak膮 pr臋dko艣cia :roll:

A co do zwi臋kszenia transferu to zalezy z jak膮 predko艣ci wysylaj膮 inni wi臋c nie zalezy to od ciebie...

(Pawcio151) #8

no i znow spadl tranfer do tych 3kb/s ale jeszce cos poprubuje tam z tymi ustawieniami

Z艂膮czono Posta : 12.03.2006 (Nie) 17:26

Mi zakladal jakis koles neta i to jest radiowka i antene mam skierowana do jego satelity i on nam neta udostepnia i nawet jak sciagam cos bezposrednio z neta to taki sam tranfer leci 128kb/s). A teraz sciagam przez bitcomet bo jak sciagalem przez bearshare to sciagal mi sie inny film niz ten jaki byl w nazwie pliku.

Z艂膮czono Posta : 12.03.2006 (Nie) 19:12

zna ktos jakies inne sposoby na szybkie sciaganie przez bitcomet. bo narazie nic sie niezmienilo , a tranfer szybszy mialem tylko ok. 10 sekund