BitComet-problem z transferem

Mam program p2p BitComet , gdy sciagam cokolwiek to transferem wynosi srednio 3kb/s , a przeciez mam neta z transferem 128 kb/s :frowning: Co mam zrobic aby transfer byl wiekszy? Zmienic cos w ustawieniach…??

Z góry wielkie dzieki za pomoc

Poczytaj:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 123#393123

Kto jest dostawcą internetu, jaki typ łącza posiadsz ?

utworzyłes reguły w firewall dla BitComet, masz odblokowane porty p2p ?

Pamiętaj ze transfer jest uzalezniony od prędkości z jaką wysyłają uzytkownicy, najlepiej aby ilośc seedów i peerów była jak największa 8)

Ja mam radiówke. Tranfer 128 kb/s ,ale tez jak sciagam przez BearShare to sciaga mi ponad 250kb/s

Po pierwsze jest to nie mozliwe bo maksymalny transfer z internetu na twojej radiówce to 16 kb/s. Masz problemy z portami p2p. Więc w opcjach programu włącz opcje omijane NAT.

A jak sprawa wygląda z seedami i peerami :roll:

narazie mam seedow 7 a peearow 20. i pzredchwila odznaczylem cos z tym NAT i sciaga mi 37 kb/s! !!

Sam narazie nie mogę pojać jak na internecie radiowym 128 kb/s ściagasz z taką prędkościa :roll:

A co do zwiększenia transferu to zalezy z jaką predkości wysylają inni więc nie zalezy to od ciebie…

no i znow spadl tranfer do tych 3kb/s ale jeszce cos poprubuje tam z tymi ustawieniami

Złączono Posta : 12.03.2006 (Nie) 17:26

Mi zakladal jakis koles neta i to jest radiowka i antene mam skierowana do jego satelity i on nam neta udostepnia i nawet jak sciagam cos bezposrednio z neta to taki sam tranfer leci 128kb/s). A teraz sciagam przez bitcomet bo jak sciagalem przez bearshare to sciagal mi sie inny film niz ten jaki byl w nazwie pliku.

Złączono Posta : 12.03.2006 (Nie) 19:12

zna ktos jakies inne sposoby na szybkie sciaganie przez bitcomet. bo narazie nic sie niezmienilo , a tranfer szybszy mialem tylko ok. 10 sekund