BitDefender Internet Security 2008 a program Antispyware

Witam

Mam pytanie do urzytkownikow BitDefender Internet Security 2008. W opisie tego oprogramowania znalazlem ze ma modul Antispyware Ale ja go nie znalazlem Czy te oprogramowanie jest wbudowane i nie musze sie tym martwic Czy musze dodatkowo zainstalowac program typu Antispyware

antispyware jest wbudowane i nie musisz się tym martwić ale dodatkowy osobny program antyszpoiegowski nie zaszkodzi

Ok Dzieki za informacje. Tylko nie jestem pewien czy jestes w tematyce bo BitDefender posiada modul antyszpiegowski (przynajmniej tak jest w opisie)

antispyware jest zintegrowane z antyvirusem i dlatego nie niema do niego osobnych ustawień ale na pewno jest

Ok. Dla czego mi radzisz zainstalowac dodatkowo jeszcze program antyszpiegowski?

Skuteczność programów serii Internet Security posiada moduły anty szpiegowskie, lecz nie są one tak dokładne w skanowaniu zagrożeń jak programy stworzone do tych celów np. Ad-Aware. Więc warto mieć coś jeszcze innego doinstalowane :slight_smile:

martinez2006

Czyli w moim przypadku optymalna ochrone (w teorii) da BitDefender Internet Security + program antyszpiegowski :?:

Możesz mieć samego BitDefendera zainstalowanego. Ale już wcześniej napisałem … Zgodnie z powiedzeniem co jest do wszystkiego jest do niczego ;). Zalecam zainstalowanie jakiegoś programu anty szpiegowskiego lub ewentualnie bez instalacji antyszpiega - skanować sobie kompa co jakiś czas jakimś skanerem antyspyware , polecam np.http://www.ewido.net/en/

Czyli lepszym rozwiazaniem bylo by zainstalowanie oddzielnie programow antywirusowych, zapory ogniowe itd

Ja osobiście nie używam kombajnów. Kiedyś używałem Kaspersky Internet Security. Dobry zestaw. Nie narzekałem. Bodajże jeden z najlepszych tego typu security. Ale skończyła się licencja. Teraz jadę na Avira + Comodo + Spybot. I też nie narzekam. Zero wirusów. Dla sprawdzenia raz w miesiącu zapuszczam skan on-line antywirem kasperskiego oraz skan online ewido (anty spyware). Rezultat ? - zero zagrożeń. Dodam że wszystko jest w wersji darmowej.