BitLord wolneeee pobieranie przy szybkim łączu


(Skuter48) #1

Witam pobieram sb przez BitLorda grę która idzie tylko 30KiB/s czasem troche więcej. Co zrobić aby pobrać szybciej. Oto wynik ze speedtesta;

64551485


(Dimatheus) #2

przemor12 , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus


(fiesta) #3

przemor12 , poczytaj sobie o zasadach działania sieci Torrent powinno ci to wiele wyjaśnić. Prędkość Twojego łącza ma praktycznie niewielkie znaczenie. Ważna jest ilość peerów i leacherów - seedów (czyli osób które udostępniają plik w częściach lub w całości).

Do poczytania:

http://tibia.net.pl/threads/105328-Pora … -z-Torrentów!


(Bogdan_G) #4

Ściąganie gier, piszę o tych darmowych, to nie zawsze opłaca się korzystać z programów wymian plikami. Darmową grę można trafić w necie. Pobrać, to fraszka w normalny sposób. Pobiera się taką przeglądarkę portable - slimboat. http://www.programosy.pl/program,slimboat-portable.html Ona ma menadżer pobierania do 13 krotnej zdolności. W zależności od serwera, pobierało mi od jakie 280MB, do 1500MB, a to daje 2240Mb/s aż do 12000Mb/s, a spotkałem się z dużo większa prędkością pobierania. I na cóż mi downloadery? Ma niedokładne spolszczenie, ale można w menu edytować spolszczenie menu i radzić sobie.


(Skuter48) #5

A jakaś dobra konfiguracja nie wchodzi w gre?

Dodane 19.07.2013 (Pt) 13:39

Nawet gdy jest dużo seedów ściąganie jest marne.


(Bogdan_G) #6

Jak musisz mieć program do torrentów, to poczytaj: http://www.dobreprogramy.pl/Wiemy-co-sc … 29267.html Co do ustawień bitlorda, to wpisz hasło w google.