Black screen inny problem

witam wszsytkich otoz mam probolem ktory pojawial sie juz na forum i w necie , ale moj problem jest troszeczke inny , otoz , mam lapka asus z grafika ati 3650 , problem zaczal sie dosc zaskakujaco , poniewaz , zrestartowalem kompa i nagle pojawil sie ekran logownaia i pozniej nic tylko biala strzalka , i czarny ekran , probowalem naprawiac za pomoca znalezionego w necie programu dr web , tez nic nie pomoglo zrobienie tego http://webhosting.pl/Black.screen.of.de … Microsoftu wiec zwracam sie do was co moze byc przycyzna tego , niestety format nie wchodzi w gre . Aha dla wszystkich prawowitych uzytkownikow dobreprogramy system orginalny :slight_smile:

Ewentualnie co nachodzi moje pytanie , moze jakims przypadkiem stalo sie cos z sterami do grafy , tyle ze nie mam tego jak usunac moze jest jakas opcja na live cd do odinstalowanie prosilbym o link , tez opcja " zaladuj ostatni dobry rozruch " nie pomaga , ani tez wejscie w tryb awaryjny . Prosze o pomoc

a próbowałeś przywracanie sytemu ?

komp jest nie z zadnego typu " media markt" z zaladownym win 7 tylko bez systemu . A jezeli chodzi o zrobienie takiej plytki to nei robilem neistety :frowning: