Błąd 0x000000F7

Witam serdecznie. Potrzebuje pomocy. Od okolo 2 tyg pojawia mi sie błąd, któórego nie moge zlikwidowac. Mianowicie, pojawia mi sie przy uruchamianiu windows niebieski ekran. Nie wyswietla sie on dlugo i po chwili przechodzi do menu wyboru nastepujacych czynnosc tryb awaryjny tryb normalny itd… standardowe menu. Zawartosc informacji na niebieskim tle okresla cos na temat sterownikow . . . niestety nie jestem informatykiem i nie wiem co z tym fantem zrobic… Jedyne co zrobilem to spisalem nr błędu - 0x000000F7 (0xBA50F534, 0x0000EA45, 0xFFFF15BA, 0x00000000) Poniewaz mam na dysku bardzo wazne rzeczy nie moge go sformatowac. PROSZE O POMOC. Jest to laptop Lenovo ThinkPad X60

A tryb awaryjny działa?

Prawdopodobnie sterowniki nawaliły, w trybie awaryjnym usuń sterowniki, które ostatnio instalowałeś.

○czy wyświetla nazwę pliku :?: jeżeli tak to podaj prszę

○jak wejdziesz do Trybu Awaryjnegostart~> uruchom~> msinfo32 Zasoby sprzętowe~> Konflikty Udostępnione (zrób screena, aby sprawdzić co tam siedzi)

○jaki sprzęt posiadasz, podaj konfiguracje.

○odłacz kabel od karty sieciowej

○uruchom komuter w VGA

jeseli jest taka mozliwosc to na gg bedzie latwiej. Oto moj nr 731 235. Bede tak ok 22-23/ Pozdrawiam dzieki