Błąd 0x800705AA przy kopiowaniu plików w sieci domowej

Witam. Mam następujący problem: przy próbie zgrywania jakiegoś pliku z jednego komputera na drugi poprzez router d-link nagle rozłącza internet na wszystkich komputerach podłączonych do sieci. Na komputerze z którego kopiuje pliki wyskakuje błąd 0x800705AA. Na wszystkich komputerach zainstalowany jest windows 7.

Jaki konkretnie model routera i wersja firmware? Taki błąd wyskakuje Ci na jakimś konkretnym komputerze czy na wszystkich komputerach w sieci zdarza się ten błąd? Próbowałeś z różnymi plikami czy błąd wywala się na jakimś konkretnym pliku? Aktualizacje systemu ściągnięte i zainstalowane?

Tutaj znalazłem dyskusję na temat tego błędu:

http://social.microsoft.com/forums/en-U … 0e19ac03a/

Wychodzi na to, że wystarczyłoby kopiować pliki alternatywnym menedżerem plików. Według mnie to jest bug explorera i dlatego alternatywny menedżer może rozwiązać sprawę.

Wydaje mi się, że właśnie to nie jest błąd explorera, z tego względu, że błąd wyskakuje po rozłączeniu jednego komputera z sieci. aktualizacje oczywiście są zainstalowane. Błąd wyskakuje na wszystkich komputerach z róźnymi plikami.Router to: D-link DI-524. Firmware niestety nie mogę teraz sprawdzić.

Dodane 22.08.2010 (N) 14:25

Najdziwniejsze jest to, że kopiuje pliki pomiędzy dwoma komputerami, a net wywala także na zupełnie osobnych komputerach. :expressionless:

Dodane 22.08.2010 (N) 14:40

Sprawdziłem przed chwilą. W Total Comanderze to samo. Po rozłączeniu wyskakuje błąd “Proszę usunąć zabezpieczenie zapisu”.

Dodane 22.08.2010 (N) 14:46

Nie zauważyłem żeby problem występował przy bardzo małych plikach poniżej 1mb