Błąd 0xc000005 oraz api-ms-win-core-synch-l1-2-0.dll

Uruchom IE i wejdź w Dodatki, jeśli tam jest to wyłącz.

Możesz też poprzez CCleaner -> Narzędzia -> Przeglądaj dodatki

Wracamy do początku.

  1. Proponuję zainstalować wszystkie brakujące Aktualizacje systemu, również te opcjonalne.

  2. Poszukaj tego pliku api-ms-win-core-synch-l1-2-0.dll w komputerze i skopiuj do c:\Windows\system32 i do c:\Windows\sysWOW64


4. Wrzuć pliki wynikowe do tematu w dziale Bezpieczeństwo

plik jest api-ms-win-core-synch-l1-2-0.dll w folderze

Stwórz tam temat, bez tego nikt nie zauważy, że trzeba to sprawdzić

1 polubienie

Ten lync to jest w Windows 7 bez instalacji office w wersji poszerzonej (więcej niż word, excel, power point i access)?

Jak się kilka miesięcy temu bawiłem IE11 to nie widzałem go tam.

Sugestia z tego tematu

Aha czyli jak nie ma rozszerzonego office to i pewnie nie ma dodatku lync (nie patrzałem czy on może instalował office od MS w combofix).

@iJuliusz a po tym kodzie błędu 0xc000005 jest coś powiązanego z problemem visual c++?

1 polubienie
Microsoft Office Enterprise 2007 

To znalazłem zainstalowane

Wiele programów napisanych w C++, gdy kod się nie kompiluje to wywala
właśnie ten błąd

1 polubienie

Oby ten Office nie był na witaminkach lub z wazerów z jakąś preinstalowaną licencją.

Domniemanie niewinności :thinking:

torrenty i kilka gier jeszcze o niczym nie świadczy (wg logów oczywiście)

Ale dobrze by było aby Expert się przyjrzał logom
a piojuve przeniósł logi do odpowiedniego działu

Gry oryginalne akurat, system też wgrywam od nowa system i wszystkie programy zobaczymy czy pomoże jutro napisze czy się udało :slight_smile:

czekamy z niecierpliwością.

Ta lista kroków jest w języku angielskim, a w nim wiersz polecenia nazywa się “command prompt”. Wystarczyło napisać po polsku, a tu w odpowiedziach wyjeżdża się Node.js…


Widzę w logach, że PES2018 jest na osobnej partycji, więc zapytam: czy był reinstalowany po zmianie systemu? Aplikacje przy instalacji same doinstalowują sobie wymagane zależności, więc jeśli nie, to wystarczy to zrobić.

2 polubienia

wgrałem windowsa od nowa, zainstalowałem directta, grafike, net framework 4.5, wszystkie c++, następnie orgina na próbę i znów błąd ale tym razem : api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0-dll
Co do pesa ja go miałem instalowanego na nowo wersje pes 2018 lite na steam tą darmową próbowałem akurat.
i nie mam pojęcia co go boli tak naprawdę …

W obu wersja bitowych, może gra nie umie korzystać z danej i stąd brak.

https://support.microsoft.com/en-us/help/2999226/update-for-universal-c-runtime-in-windows - poradnik polecany przez Adobe przy ich produktach na ten błąd.

Witam, wgrałem system od nowa włączenie z formatowaniem Dysku C na którym był system, później aktualizowałen wszystkie aktualizacje do systemu i programy zaczęły działać, gry również. Więc dziękuję za pomoc i temat do zamknięcia pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie i pomoc :slight_smile: