Błąd 404, jak odzyskać stronę?

Jest forum które zostało usunięte, jest na nim temat na którym mi zależy. O DZIWO, jak w google go wyszukam to znajdę go, ale klikam i mam error 404.

W google nie działają ustawienia i nie mogę se dać dłuższego opisu skrótowego, moje próby wpisywania haseł z tematu dają mi tylko jego urywki. A w innych wyszukiwarkach temat się nie znajduje.

Więc pytanie: Istnieje jakiś program/strona za pomocą której mógłbym pominąć 404, albo opcja żeby znać CAŁY tekst z danej strony? Albo wyszukiwarka/opcja żeby mieć to co w googlu tylko że więcej tekstu? (w googlu problem że nawet jak bez problemu mogę znając początek zdania, poznać jego koniec… to na końcu zdania jest kropka i google za wszelką cenę wstawi to na koniec i nie poda mi początku następnego zdania)

Ah jej taki trudny problem a tyle możliwych rozwiązań… problem że żadnego narazie nie mam…

Dziękuję z góry za pomoc!

O ile się nie mylę to przy wyniku wyszukiwania masz opcje “kopia”, spróbuj tego :wink:

“Podobne” i “Tłumaczenie” to jedyne opcje co widzę w googlu

Jest jakaś strona gdzie są robione kopie/screeny stron, tylko nie wiem czy też podstron. Można wpisać datę czy wybrać z którego strona ma być wyświetlona.

brzmi fajnie ale chyba za dobrze żeby wszystkie strony świata i wszystkie fora i wszystkie tematy tam robiono, trudno mi to sobie wyobrazić, ale popieram, jak takie coś by było, byłoby fajnie

http://www.archive.org

dzięki defco, ale nie mam tam mojej strony, jest wiele forów z serwisu s8.invisionfree.com gdzie forum było założone, ale tego co szukam co zostało usunięte nie ma

Hmm, bo google tak robi. Na mojej stronie też tak było, był opis z meta, był tytuł… A strony nie było. Tak jest zresztą często.

Farel , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

zrobione, sorry trudno to jakoś konkretnie nazwać