Bład 404

Mam taki problem iż żadna aplikacja google mi sie nie chce otworzyć tzn. google.pl działaja mi ale np jak chce wejsc w skrzynke pocztowa na gmailu to wyskakuje bład 404 tak samo jest przy wchodzeniu na google Adsesne i na wszystko co związane z google… Nie wiem co robić kiedyś mi wszystko działało teraz nie wiem już ciągle bład 404 i nie wiem co dalej zrobić?

Może masz jakiś problem z łączem internetowym? Sprawdź połączenie i napisz rezultaty.

No raczej nie mam…wszystkie strony bardzo dobrze chodzą tylko własnie przy aplikacjach google… To mi sie wyświetla gdy wchodze w gmaila w google chrome.

Certyfikat bezpieczeństwa tej witryny nie jest zaufany!

Podjęto próbę przejścia do witryny www.google.com, ale certyfikat wyświetlony przez serwer został wydany przez podmiot, który nie jest zaufany w systemie operacyjnym. Może to oznaczać, że serwer wygenerował własne dane bezpieczeństwa, dla których aplikacja Chrome nie może ustalić wiarygodnych informacji o tożsamości, lub że intruz próbuje przechwycić komunikację. Nie należy wykonywać dalszych czynności, szczególnie jeśli w tej witrynie nigdy wcześniej nie było wyświetlane takie ostrzeżenie.

I tak jest przy kazdej aplikacji google a gdy zaznacze opcje “kontynułuj mimo wszystko” to wyskakuje taki błąd

Not Found

The requested URL /accounts/Login was not found on this server.

Apache/2.2.3 (CentOS) Server at www.google.com Port 443

wujaszymek ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.