Błąd 43, GTX8800, problem ze sterownikami itd

Witam, dzisiaj kiedy grałem w FIFE 11 komputer zawiesił się, zaczął działać i wyrzucił jakieś krzaki na ekran. Zrestartowałem go i wszystko było OK przez kilka minut. Włączyłem FIFE i znów wyskoczył błąd sterowników, pojawiły się krzaki. Teraz w menadżerze urządzeń wyświetla mi się taka informacja na temat karty:

“System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)” nie bardzo wiem co zrobić. Odinstalowywałem sterowniki, czyściłem DriverClenarem i TuneUp Utilities, zainstalowałem nowe i nic. Generalnie karta chyba w ogóle nie jest używana, ponieważ nawet nie słyszę radiatora karty (który normalnie jest głośny). Na ekranie mam poprzeczne pasy - przy jasny tle są pomarańczowe, przy ciemnym niebieskie. Co więcej, podczas włączania PC również występują dziwne przekłamania graficzne w postaci pionowych pasków czy generowanych wydaje się losowo znaków (w równych linijkach).

Myślałem, że poszła karta, ale:

  1. Za pierwszym razem, gdy wyskoczyły te krzaki i karta zaczęła działać spowrotem (po błędzie sterowników) wszystko było OK.

  2. Karty nie słyszę również w BIOSie itd.

Błagam o pomoc! Z góry dziękuję!

EDIT - system to Windows 7

Zła wiadomość ,dwa dni temu ujrzałem również kod 43 w menedżerze urządzeń .Mi najpierw parę razy zawiesiło pulpit ,po resecie wszystko niby ok ,aż w końcu 43 .Z tym że np u mnie "normalnie " komp funkcjonuje ,bez krzaków i artefaktów :!: w rozdzielczości 1280/1024 :!:

Przechwytywanie__JPG_300x300_q85.jpg

po prostu padła karta graficzna :frowning:

Przeczesałem anglojęzyczne fora w tym temacie i niestety, padła karta. Na szczęście gwarancja jeszcze obowiązuje, także udaję się z tym problemem do specjalistów. Mam nadzieję, że karta jest do naprawienia…