Forum DP - błąd 504

Raczej to powinno być w dziale “o forum”, a nie “o portalu”, ale fakt: forum to dzisiaj żywy trup ledwo słaniający się na nogach, a momentami wcale.

Tak masz rację, więc proszę o przeniesienie do działu forum i przepraszam.

Możesz to zrobić sam klikając ołówek obok tytułu tematu i wybierając odpowiedni dział.

1 polubienie

Ja natomiast otrzymuję taki komunikat:

na przemian z takim:

Wszystko to na mobilnej wersji forum.
Samsung Galaxy S4 GT-I9505
Lollipop 5.0.1 STOCK
Samsung Internet Browser 6.4.10.5

@tomekb Na tym pierwszym zrzucie ekranu od @Evode jest chyba łatwy do poprawienia błąd w opisie, który kieruje użytkowników do zgłaszania błędów w jakimś dziale “opienie” zamiast w dedykowanym do tego.

Po za jednym komputerze wszędzie, gdzie się loguje na DP oraz na forum wyskakuje taki error. Po zalogowaniu da się wejść do portalu, lecz na forum nie

Spróbuj wyczyścić cache przeglądarki.

U mnie działa zalogowanie z przed kilku dni :blush:

Ale co masz na myśli?:wink:

Że nie mam problemu jak “I’m an Albatraoz”.

Ja też nie mam bo jestem zalogowany na bieżąco :wink:

Na chwilę obecną forum działa bez zarzutu. Wygląda na to, że poczuło piątek :smile:

Albo ludzie rozlali żale, że coś im nie działa na inne fora / grupy.

A skąd taka sugestia?:blush:

Np. jak tu nie szło wrzucić, a czuli potrzebę wrzucić, to sprawdzili inne sugestie np. z Google z forami pomocy.

1 polubienie

Mamy przejściowe problemy techniczne, Ubuntu po aktualizacji nie chce się coś dogadać z dynamic memory allocation pod Hyper-V ;( Walczymy z tym.

Dosyć że Discourse w fazie alpha, to jeszcze postawione na Ubuntu :laughing:

3 polubienia

Właśnie, z jakiego konta padła taka sugestia?
Myślę, że forumowicze rzekną skąd to się wzięło…

1 polubienie

Nie rozumiem, dlaczego wszystkie zmiany dla forum są wprowadzane bez większego testowania - na hura? Może warto zrobić kopię testową i postępować dokładnie tak samo jak z portalem?

3 polubienia

Ubuntu :). Też próbowaliśmy to postawić na serwerach, nawet jakoś to działało, ale właśnie, jakoś. Teraz wszędzie jest CentOS i tak już zostanie.