Błąd 663 modem huawei e1750c hsdpa

(Kskorupa) #1

Witam,

wiem że podobny problem już gdzieś tutaj był omawiany, ale nie wiele mi to pomogło... Mam internet Play Online, dotychczas wszystko działało ok, teraz jednak podczas próby połączenia się z internetem wyskakuje błąd 663: 'modem lub inne urządzenie jest już w użyciu lub niepoprawna konfiguracja'. Odinstalowałam Play z komputera, zrestartowałam system i ponownie zainstalowałam, ale to nic nie pomogło. Na innych komputerach internet działa dobrze. Mam Windows 7, laptop Hp. Bardzo proszę o jasne wytłumaczenie jakie mogą być powody tego stanu rzeczy i jak to naprawić. Dodam, że jestem pojętną :wink: ale bądź co bądź amatorką w tych sprawach... Czytałam wiele wpisów w tym temacie, pisano o blokowaniu portu czy sterownika przez inne urządzenie, ale nie wiele mi to mówi... :frowning: Proszę pomóżcie !!

(ra-v) #2

Źródło: http://www.professorshouse.com/your-home/computers-electronics/how-to-fix-633-error.aspx

Wrzuć do translatora i postępuj wg wskazówek.

(Kskorupa) #3

zrobiłam wszystko co napisane wyżej i dalej to samo :frowning: dalej wyskakuje błąd :frowning: co teraz?

-- Dodane 08.10.2010 (Pt) 14:56 --

problem musi leżeć w moim laptopie skoro na innych komputerach modem działa poprawnie :frowning: ktoś umie mi pomóc?