Błąd 663 modem huawei e1750c hsdpa

Witam,

wiem że podobny problem już gdzieś tutaj był omawiany, ale nie wiele mi to pomogło… Mam internet Play Online, dotychczas wszystko działało ok, teraz jednak podczas próby połączenia się z internetem wyskakuje błąd 663: ‘modem lub inne urządzenie jest już w użyciu lub niepoprawna konfiguracja’. Odinstalowałam Play z komputera, zrestartowałam system i ponownie zainstalowałam, ale to nic nie pomogło. Na innych komputerach internet działa dobrze. Mam Windows 7, laptop Hp. Bardzo proszę o jasne wytłumaczenie jakie mogą być powody tego stanu rzeczy i jak to naprawić. Dodam, że jestem pojętną :wink: ale bądź co bądź amatorką w tych sprawach… Czytałam wiele wpisów w tym temacie, pisano o blokowaniu portu czy sterownika przez inne urządzenie, ale nie wiele mi to mówi… :frowning: Proszę pomóżcie !!

Źródło: http://www.professorshouse.com/your-home/computers-electronics/how-to-fix-633-error.aspx

Wrzuć do translatora i postępuj wg wskazówek.

zrobiłam wszystko co napisane wyżej i dalej to samo :frowning: dalej wyskakuje błąd :frowning: co teraz?

Dodane 08.10.2010 (Pt) 14:56

problem musi leżeć w moim laptopie skoro na innych komputerach modem działa poprawnie :frowning: ktoś umie mi pomóc?