Błąd 88780078 pomocy!

Przez wakacje nie korzystalam z kompa i przeinstalowano mi go, niestety nie działa głos:( próbowałam coś z tym zrobić ale nic nie pomaga. Tak ogólnie mówiąc wyskakuje mi teraz błąd 88780078 i wiem że mam złego albo nie mam Direct Sound ale ja nie wiem jaki jest dobry a na necie nie moge tego znaleźć:/ Prosze o pomoc !

Windowsa mam mx7

karta dzwiekowa A7V880

A7V880 to nie jest karta dżwiękowa tylko płyta główna Asus A7V880 :

http://www.asus.com/products.aspx?l1=3& … odelmenu=1

Twoja karta dżwiękowa to :

, 6 Channel Audio & SoundMAX Digital Audio System"

The SoundMAX Digital Audio System is the industry’s highest performance and most reliable audio solution for business perfessionals, audiophiles, musicians, and gamers. SoundMAX Digital Audio System can output 5.1 channel surround sound and features state-of-the-art DLS2 MIDI synthesizer with Yamaha DLSbyXG sound set, 5.1 Virtual TheaterTM and supports and major game audio technologies including Microsoft DirectXTM 8.0, Microsoft DirectSound 3D, A3D, MacroFX, ZoomFX, MultiDrive 5.1, A3D and Extreme AX.

Masz problem ze sterownikiem do karty dżwiękowej - chyba nie został zainstalowany.

Zainstaluj AUDIO z tej strony / wybierz syst. WinXP / :

http://support.asus.com/download/downlo … del=A7V880

Jest w ZIP-ie, rozpakuj i poszukaj instalki SETUP - przypuszczalnie a dokłanie nie wiem ponieważ mam inne sterowniki.

Następnie biblioteki DirectX 9. 0c : viewtopic.php?f=7&t=213229

Nie wiadomo czy zostały zainstalowane sterowniki do chipsetu płyty głównej - CHIPSET i jeżeli nadal nie będzie głosu to trzeba będzie je zainstalować.

Temat : viewtopic.php?f=19&t=230120

Witam.

ten widows jest nielegalny i tu raczej odpowiedzi się nie spodziewaj.Pozdrawiam

Ehh zainstalowałam wszystko tak jak pisales ale dalej nic, nie wyskakuje juz blad 88780078 za to wyskakuje: raid_tool.exe - "Nie znaleziono punktu wejścia procedury ?Drv_GetControllerNum@@YAEXZ w bibliotece drvInterface.dll. " a glosu jak nie bylo tak dalej nie ma

P.S. hmm po co ktos mi instalowal tego nielegalnego win ?! :confused: