Błąd 88780078

(Kiperek) #1

W całym kompie nie mam dźwięku, a kiedy próbuje włączyć winampa wyskakuje mi błąd 88780078,a kiedy wchodzę w menadżer urządzeń to pokazuje mi sie problem z urządzeniami typu Plug and Play. Nie mam zielonego pojęcia co mam z tym zrobić! Proszę o rade. Z góry dziękuje.

(Remek Dobrowolski) #2

http://forums.winamp.com/showthread.php?postid=1994631

ze szczególnym zwróceniem uwagi na post DJ Egg

Pozdrawiam.

(adam749) #3

Przeinstaluj stery od Audio.

(Kiperek) #4

Sterownik przeinstalowałem i nie pomogło. Wydaję mi sie że te moje problemy z dźwiękiem mają związek z tym że w menadżerze urządzeń jest wykrzyknik przy obsłudze urządzeń typu Plug and Play, ale nie mam zielonego pojęcia co to za oprogramowanie i gdzie je można znaleźć i ewentualnie przeinstalować.

(adam749) #5

To odistaluj stery od audio i w Menedżerze Urządzeń odinstaluj te urządzenie typu Plug and Play i jak zostanie Twoja K.Dzwiękowa tą ją też odinstaluj, Zresetuj kompa i zainstaluj stery.

(Seba86mu) #6

Kipzer , jaką posiadasz płytę główną i kartę dźwiękową ?

Sprawdzisz to programem Everest Ultimate Edition.

Otwórz program, ikona Komputer, ikona Podsumowanie i spisz informacje z dwóch pozycji:

Nazwa płyty głównej

Multimedia (karta dźwiękowa)

Jaki posiadasz system operacyjny ?

(Przemas0161) #7

witam. mam problem z dźwiękiem, usunąłem jakis program związany z odtwarzaniem dzwięku w komputerze, nie ma ikony glosnika na pasku, i przy uruchomieniu winampa wyskakuje bład 88780078

(Seba86mu) #8

fikol , jaką posiadasz płytę główną i kartę dźwiękową ?

Sprawdzisz to programem Everest Ultimate Edition.

Otwórz program, ikona Komputer, ikona Podsumowanie i spisz informacje z dwóch pozycji:

Nazwa płyty głównej

Multimedia (karta dźwiękowa)

Jaki posiadasz system operacyjny ?

(Jargrz2) #9

W całym kompie nie mam dźwięku, a kiedy próbuje włączyć winampa wyskakuje mi błąd 88780078 i nie wiem co teraz z tym zrobic? :frowning:

(Mrozek360) #10

wejdz w "start" potem "uruchom" wpisz msconfig potem enter;p wejdz w zakladke udlugi i poszukaj "windows audio" jak masz odznaczone to zaznacz i "zastosuj" jak zaznaczone to odznacz zastosuj i jeszcze raz zaznacz potem zrob restarta :slight_smile: mi pomoglo nawet dzis mialem ten blad ;p

(Konradgr4) #11

robilem tak jak pisze MOROZEK44 i to nic nie pomaga.