Błąd aktualizacji Avast-a

Witam. Dzisiaj pojawił mi się taki o to komunikat w tym programie antywirusowym -> bfe975754885d578m.jpg

Dwa dni temu również tej samej treści komunikat pojawił mi się, ale wtedy problem sam się rozwiązał. Co jest przyczyną wyskakiwania takiego komunikatu :?:

prawdo podobnie masz źle ustawione aktualizacje w programie, też tak miałem. Wystarczy wejść do avasta i sprawdzić w połączeniech internetowych jak jest ustawione. Powinno być na " mam stałe łacze z inetrnetem" albo jakoś tak i uruchomić ponownie kompa i powinno być ok.

a nie możesz zainstalować sobie kasperskego trial na miesiąc,po miesiącu przedlużyć legalnie na kolejne 3 ,w sumie już są 4,a coś mi się zdaje z tym avastem robisz format częsciej niż co 4 miechy…

sory za lekkie minięcie z tematem,ale po prostu nie rozumie jak można używać avasta,kiedy możesz miec super program…

wojownik to tylko twoja subiektywna opinia. Każdy używa co mu się podoba.

wojownik , sorry, ale ja już nie pamiętam co to format, a Avast-a uważam za bardzo dobry program antywirusowy pomimo tego typu komunikatów.

  • używam avasta o bardzo dawna i moim zdaniem jest najlepszy.

wpisz od nowa klucz, który otrzymałeś na maila rejestrując sie przez neta. kiedyś tak miałem że po jakimś czasie musiałem go wpisać i wtedy zniknął mi ten błąd. po 2 latach chyba trzeba odswieżyć ten klucz. jak coś zarejestruj się jeszcze raz i wpisz klucz od nowa

http://www.avast.com/i_kat_207.php

Złączono Posta : 05.03.2007 (Pon) 11:35

co 4 miesiace to chyba ty robisz formata żeby miec kasperskiego free :slight_smile:

Avast daje klucz na 1 rok. Po roku wymagana jest ponowna rejestracja produktu i dostajesz klucz na kolejny rok pełnego użytkowania Avas Home Edition

tak dokladnie robie,co 4 miesiące formacik i mam legalnie kasperskiego na 4 miechy,a avasta używalem i wydawal sie spoko ,wszystko chodziło niby jak trzeba, system czyściusieńki,zanoslem dysk do kolegi,en zeskanował dysk kasperskim i wyszlo szydlo z worka…z darmowych najlepszy jest aol,w sumie to kaspersky z taką sama bazą i skutecznością skanowania