Błąd aktualizacji kod 8024402c

To nie est mój laptop tylko wujka. Data ostatniej aktualizacji 26.03.08(o zgrozo). Używałem szukajki ale na tym serwisie tematy starsze niż 4 tygodnie są usuwane, a problem jest sprzed 4 miesięcy. Próbowałem metodą:

http://support.microsoft.com/kb/900936

jednak metoda 1: cały czas tak było(kto w tych czasach używa internet explorera?!?, na komputerze w użytku mozilla)

metoda 2: NIE korzystam z “oprogramowania klienckiego zapory programu ISA firmy Microsoft”.

Oprogramowanie oczywiście oryginalne. Proszę o szybką odpowiedź

Ja również kiedyś miałem problem z WU ale nie pamiętam kod błędu a rozwiązanie to było dodanie WU do aplikacji dopuszczonych przez Zaporę systemu Windows (Panel Sterowania>Zabezpieczenia>Zapora systemu Windows>Zezwalaj programowi na dostęp przez Zaporę systemu Windows>Dodaj program>Ścieżka dajesz C:\Windows\System32\wuapp.exe gdzie C jest partytacją systemową. Radzę spróbować, u mnie pomogło :smiley: .

Niestety nie pomogło, strona microsoft’u nie jest za bardzo pomocna w ujarzmianiu swojego dziecka(visty). Więc czy w takim razie istnieje jakaś inna możliwość czy tylko reinstalacja? Niestety płyta z vistą będzie ta sama i czy ten błąd sie nie powtórzy?